CONCURS: poze si povesti de la soare

CONCURS: poze si povesti de la soare | Autor: admin

Link direct la acest mesaj

www.desprecopii.com/info-id-9105.htm" target="_blank">www.desprecopii.com/images/reclama/300x250Concurs.jpg" border="0">


Dragii nostri membrii si vizitatori,

Avem un nou concurs pentru voi sponsorizat cu premii de catre Nivea Baby Sun.

Ce trebuie sa faci:
1. Sa trimiti o poza de la soare (poza de familie, cu copilul tau, de la mare, de la munte, de la o activitate in aer liber dintr-o zi insorita) pe adresa pozeDC@gmail.com cu mentiunea: pentru concursul "poze de la soare".

Nimic mai simplu! Noi vom publica poza ta in albumul concursului.

2. Optional, special NUMAI pentru membrii desprecopii.com, sa ne povestesti in cadrul acestui mesaj o intamplare traznita de la mare cu copilul tau.

Premiile le gasiti pe pagina de concurs. Ele se adreseaza copiilor cu varste cuprinse intre 1 si 3 ani.

Pagina concursului cu mai multe informatii o gasiti www.desprecopii.com/info.asp?id=9101" target="_blank">aici.

Interesant de citit:
* www.desprecopii.com/info.asp?id=9101" target="_blank">Ai grija si protezeaza mica ta raza de soare
* Rubrica "www.desprecopii.com/info-id-3220.htm" target="_blank">Vara la mare" cu informatii si sfaturi de concediu
* www.desprecopii.com/info-id-k_protectie_solara.htm" target="_blank">Sfaturi/articole desprecopii.com despre protectia solara

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Au inceput sa apara fotografii minunate si multe in album

Nu ezitati sa ne povestiti la acest topic o intamplare haioasa si de neuitat a copilasului vostru!

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Asteptam in continuare fotografiile voastre de vara la adresa pozeDC@gmail.com

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ryta spune:

am trimis si eu poze,am primit email inapoi ca s-a aprobat dar inca nu vad poza in album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

ryta - mai trimite odata mail-ul cu fotografia la adresa pozedc@gmail.com

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Avem fotografii superbe in galerie - va asteptam sa ne povestiti mai multe

www.desprecopii.com/Images/Upload/aa3.jpg" border="0">

www.desprecopii.com/Images/Upload/bb.jpg" border="0">

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

www.desprecopii.com/Images/Upload/mmm.jpg" border="0">

Asteptam in continuare pozele voastre la pozedc@gmail.com

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cry_baby spune:

Putin dezamagita ;fetita mea are 5 ani si nu poate participa ............oricum , succes tuturor participantilor !!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

cry_baby - poate gasesti o fotografie a copilului de la o activitate in aer liber din anii trecuti - se accepta


O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

eu am inteles ca nu e limita de varsta la poze. Doar premiile sunt pt. 0-3 ani.

Si protagonista din poza mea are 4,5 ani ... dar premiul, in caz de castig, il va folosi sora-sa . Daca am inteles gresit si nu ma mai incadrez la conditii, scoateti poza mea din concurs.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Ultimele 5 zile in care va mai puteti inscrie in concurs trimitand fotografii la pozedc@gmail.com ! Succes!

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput