Cursuri inot - recomandari

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Noi de la 4 ani am mers pentru ca asa am nimerit :-)
Este a 4-a vara in care merge fi`mea la inot si in sfarsit putem declara ca inoata bine. Pacat ca nu e ea o mare sportiva sa puna osul la munca, dar merge cu placere si asta conteaza.



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

noi am inceput abia la 7 ani, la Daimon (am mers si vara asta, acum sant in renovare pt 2 saptamani). Este in spatele Salii Polivalenta, parcul Tineretului.
450 lei zece sedinte, sau 750 lei 20 de sedinte.

Ingrid si Cristi 9 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Citat:
citat din mesajul lui ingridnen

noi am inceput abia la 7 ani, la Daimon (am mers si vara asta, acum sant in renovare pt 2 saptamani). Este in spatele Salii Polivalenta, parcul Tineretului.
450 lei zece sedinte, sau 750 lei 20 de sedinte.



Imi permiti o corectie miiica, miiica? Diamon este situat in fata Salii, mai exact in partea dreapta, (stand cu spatele la ea) si este vorba de parcul Oraselul Copiilor.

Parcul Tineretului este jos, langa statia de metrou Tineretului. Cele 2 comunica intre ele, de-aici si confuzia.

Unde mai pui ca mai e si "Lumea Copiilor" alias "parcul lui Piedone", aflat in spatele Palatului Copiilor...si desigur ca si din el poti ajunge la celelalte 2.

Insa la ce modificari se fac acum in Orasel, in curand va fi si el parte din "parcul lui Piedone". 'traiti, dom' primar'!

Zici ca e renovare la Diamond? Deci de-aia se alerga seara pe banda la lumina de pe terenul de tenis?

Off topic, gata concediul?


Uneori am impresia ca daca animalele ar putea vorbi, noua ne-ar fi rusine sa mai deschidem gura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

intre Polivalenta si intrarea in Orasel

Da, de vineri au intrat in renovare la bazin, nu stiu daca si la celelalte... ei si-au propus 2 saptamani, sa vedem.

Pt. off topic As de unde, nici nu am plecat in concediu, saptamana viitoare abia

Ingrid si Cristi 9 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Citat:
citat din mesajul lui ingridnen

intre Polivalenta si intrarea in Orasel


Bine, daca vrei tu asa...

Off-topic: Se anunta vreme frumoasa si sapt viit! Concediu placut!

Uneori am impresia ca daca animalele ar putea vorbi, noua ne-ar fi rusine sa mai deschidem gura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LilianaR spune:

Pe saitul lor apare in Parcul Tineretului, am inteles zona.
Imi puteti spune cum se desfasoara cursurile astea? Antrenor, fara, indrumator, e pe varste, ceva?
Ar fi mult mai aproape ca cel din Voluntari, oricum am o luna sa decid.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

cu antrenor / instructor la Daimon.
Sant copii de diferite varste in grupe, cu cei micuti si incepatori se baga antrenorul in apa, sta mai mult dupa ei

Ingrid si Cristi 9 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza887 spune:

Pentru cei interesati ce cursuri de inot, aici aveti o oferta foarte buna. Cursurile se tin la bazin Olimpia, soseaua Iancului, luni-duminica. Detalii la telefon: 0745 573 391 / 0756269760 / 0736288031


Cursuri de inot pentru COPII SI ADULTI !

+ AQUAGYM !

Cursuri COPII
* abonament 10 x 55 min - 300 lei ( grup 5 - 10 copii ) program fix - 5 saptamani / 2 sedinte pe saptamana

Cursuri ADULTI
* abonament 10 x 55 min - 400 lei ( grup 5 persoane maxim ) program fix - 5 saptamani / 2 sedinte pe saptamana

AQUAGYM
* abonament 10 x 55 min - 250 lei ( grup 10 persoane ) program fix - 5 saptamani / 2 sedinte pe saptamana

Cursurile incep de pe data de 18 Februarie 2013 numai daca se strang minim 5 persoane pentru fiecare curs !

Mergi la inceput