Aradence DC (172)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

In sfarsit apuc si eu sa bag nasul.Din Belgia am sosit sambata seara tarziu,iar duminica dimineata la 8 am decolat la Bihor ,cu intentia sa ne intoarcem seara inapoi,dar pana la urma abia azi ne-am intors.
Stiti f. bine ca m-ati ajutat cu varf si indesat,asa ca stati calme .Maine dimineata voi fi la Timisoara ,va scriu dupa ce ma intorc ce-am rezolvat.
ALINA ti-am explicat pe mail
CRISTINA trebuie sa iti dau inapoi hainutele,o sa te sun. Am folosit din set doar fusta cu banuti ,dar numai bine a picat. Mersi mult
O sa va pun cand apuc si poze cu Diana "tiganca" si alte cele.
Ce-ati mai facut prin we asta?
Si la multi ani Elisa si Diana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Moni ma bucur ca ai intrat sa ne dai vesti.Tinem pumnii pe maine la Timisoara.
Noi am fost sambata,toata trupa, la Nadas la ziua unei colege de-a lui Tudor. Ieri am fost la strand cu Cipri si Ioana. Azi sunt tot cu ochii pe clasamantul de la baschet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Moni, am vizionat toate pozele, de la serbare, Bihor, Belgia...foarte faine sunt toate.
Diana a fost super costumata in tiganca.
Tin si eu pumnii pe maine la Timisoara.
Te rog, fara nici o jena, daca trebuie sa platesti IPI ala sa ne scrii si deschidem si aici pe forum o campanie. Sunt sigura ca fffff multe fete ar da o mana de ajutor, o suma cat de mica ar fi de folos. Stiu ca ai cheltuit destui bani pana acum, iar ceea ce am dat noi a fost simbolic, dar daca ne adunam mai multi strangem mai mult.
Te asteptam cu vesti bune maine!

Gabi, unde urmaresti clasamentul?


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Alina , pe frbaschet.ro urmaresc clasamentul. Se actualizeaZa pe masura ce se termina meciurile.
Moni am vazut-o si eu pe Diana tiganca. Super!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salutare!

In sfarsit, azi-noapte, cu toate ca am avut de lucru destul mi-am facut timp sa intru si pe forum sa va mai citesc.

Moni si ma rog pentru tine sa iti dea Dumnezeu multa putere si mult curaj sa lupti si sa iesi victorioasa din incercarea asta grea la care esti supusa.
Am vazut si eu pozele cu puiutii tai.E mortala Diana tiganca. si Tudor ce cretzolin e, ca ma-sa . Frumos foc!

Gabi ce a facut Tudor la baschet?

Alina voi ce mai ziceti? Unde sunt copiii acum in vacanta?

Clau, Flavia, Miha si restul fetelor sper ca sunteti bine cu toatele....

Eu sunt ok, rezist, cu greu dar rezist....si ma impun. Asta ce-mi mai ridica moralul ca altfel nu stiu cum as rezista.

Piticii mei sunt la tara acum, la mama lui ovidiu.Le place acolo, se joaca, se distreaza, sunt relaxati...si mi-e un dor cumplit de ei, cu toate ca vorbim zilnic.....
Nicolas si-a schimbat look-ul (e tuns scurt acum:D) in rest sunt tot cum ii stiti.

Va pe toate si sper sa mai apuc sa mai dau cate un semn de viata.
Ma pun la somn acum ca sunt obosita....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Citat:
Gabi ce a facut Tudor la baschet?

Ioana, echipa lui a castigat ambele meciui ieri. sunt pe primul loc in grupa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gabi, felicitari echipei lui Tudor!

Ioana, Adelina mai merge la gradi saptamana asta ca am platit pt. ea pana la 1 iulie. Dragos se descurca acasa si prin curte, e baiat mare acum. Va merge in tabara in august.
Eu am concediu in iulie 3 saptamani. In august pe Ade o duc la o gradinita de vara cateva ore pe zi, cat sunt eu la lucru.
La bunici nu prea vor sa stea si nu vreau sa mai angajez tanti ca-i destul de scump.
Te pup si ai grija de tine!
Am citit noutatile pe blog.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Moni, pur si simplu nu stiu ce sa scriu si ce sa-ti spun, doar ca ma gandesc la tine mereu si as vrea sa putem face ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Moni . Hai, lupta in continuare! Tu esti modelul nostru de curaj si putere!


Atentiune Atentiune:
Joi seara, mare intalnire mare! Si asa nu ne-am mai vazut demult cu toatele.....haideti sa facem un efort si sa ne intalnim acum, pana nu plecam care incotro vara asta. Prezenta obligatorie! Se accepta doar neprezentarea acelora care nu au cu cine lasa pruncii sau din motive de sanatate.
Inca nu am stabilit locatia si ora, dar asta este cea mai mica problema.


Mama Marei si a Dorei


www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancapolgar spune:

O sa vin si eu, ca nu v-am vazut de un secol...

Mergi la inceput