Aradence DC (172)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cios.laura spune:

bine v-am gasit,am inteles de la Cristina ca la 8

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Laura bine ai venit!

Vin si eu la intalnire,asa ca Moni te abordez acolo,asa ca intre bioloage .
Gabi ,Tudor la Valbon face baschet cu Alex a lui Miha?

Veniti careva dintre voi cu pruncii?!



Carmen cu Melania Ioana(14.01.2005) si Serban Andrei(11.06 2008)







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Eu vin fara prunci.
Pe cine mai iau in drum spre Galleria? Mai am doua locuri libere in masina.

Mama Marei si a Dorei


www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Laura bine ai venit si Alinuta bine ai re-venit
CARMEN io vin oarecum cu copiii,in sensul ca ii trimit cu sotu' pe la ora 19 in zona, ca mi-a zis prietena-mea ca nu stiu ce zumba pentru copii e pe-acolo si sa se destrabaleze Diana impreuna cu fetele ei.Dar io probabil apar dupa 19,30.Deci copiii vor fi pe-acolo,dar daca o iau pe ulei (si ai mei o iau intruna ) am cu cine ii expedia urgent acasa sau in alte zari,deci nu-s exclusiv in grija mea.
GABI am uitat sa iti zic felicitari pentru Tudor,de fapt n-am avut timp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Carmen la Best face Tudor baschet, nu la Valbon.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cios.laura spune:

multumesc bine v-am gasit pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cios.laura spune:

Buna dimineata
imi pare rau ca nu am ajuns aseara cu voi desi mi-am dorit tare mult
dar la urmatoare intalnire sper sa pot
o zi buna si plina de bucurii sa aveti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Buna dimineata tuturor!

Pentru cele dintre voi care nu au reusit aseara sa ajunga la intalnire, va relatez eu pe scurt:
M-am bucurat sa vad ca ne-am strans intr-un numar destul de mare, aproape toate daca ma gandesc bine. Moni, draga de ea, cu toata oboseala si stresul de care are parte, a venit cu copilasii si cu sotul.
Am mai stat la o sueta, ne-a mai povestit Moni, am mai povestit si noi...a fost o seara ca intre prietene.

Moni, speram ca am reusit sa iti transmitem aseara o parte din energia noastra, gandurile si sperantele noastre in ceea ce te priveste. Suntem aici sa ne ajutam oricand avem nevoie. O vom face in continuare pentru ca ne esti tare draga si pentru ca....asa cum ai zis si tu aseara, "suntem nebune" . Sa te linistesti si sa te relaxezi la Moneasa.

Laura, le-am transmis fetelor salutul tau, faptul ca si tu te gandesti la Moni, chiar daca nu o cunosti inca. La intalnirea viitoare poate vei reusi sa ajungi.






Mama Marei si a Dorei


www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:



Am citit despre intalnirea voastra de ieri si m-am gandit la voi ...tare mult mi-as fi dorit sa fiu si eu acolo...
Asa ca sa va pregatiti pentru una in noiembrie cand ma intorc in tara, in concediu.

Poze????


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

La multi ani Moni! Imi doresc pentru tine ca la anul pe vremea asta sa ne uitam in urma si sa ne gandim ca a fost doar un vis urat. Te pup si imbratisez cu drag.

Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput