Prietene la bine si la greu - 165

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

felicitari Monica, refacere rapida, ii doresc lui Victor o viata frumoasa linistita sa fie sanatos si fericit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

felicitari Monica! bun venit bebe Victor.
asteptam detalii. unde ai nascut? la Cuza? cu Ono? presupun ca tot cezariana, nu?
probabil azi-maine va da drumul acasa. asteptam sa ne povestesti tot.

fac cap. nou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

neatza,

am facut cafea buna buna

am facut si calea intoarsa de la mare pe motiv de febra la remus cu bubite pe laba piciorilui, apoi maini si aseara si in gura, dap ati ghicit are boala mana picior gura, acum febra nu mai este, bubitele dej-a de pe palme s-au estompat pe piciorise se mai vad usor, mai nasoale sunt alea din gurita, om trece si peste asta

oricum experianta de o zi jumate la mare cu doi plozi mici, ne-a facut sa ne gandim destul de infrigurati la concediul de 10 zile din august, sotul zice sa luam doua filipineze , desi copii au fost foarte cuminti, e aiurea cu programul pana ne adaptam

una peste alta a fost mega frumos, remus ar fi stat numai in apa, i-a placut maxim, si cezar a fost incantat atat de gustul apei dar mai ales de gustul nisipului

dana imi pare rau ca ai ramas singurica, sper ca anul asta sa apucam sa ne vedem, ai invitatia oficiala la chiajna, ma bucur ca sunteti pe drumul cel bun cu grdi

dankutza la ambele sarcini am fost la iosup la prima morfo si mi-a zis sexul imediat deci la 12-13 sapt, eu am facut doar DT la ambele sarcini, o sa vezi ca iti va placea de el

Stanucel, La Multi Ani cu voiosie sa ne traiesti fericita mereu

zi frumoasa va doresc



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

capitolul 166

Mergi la inceput