Prietene la bine si la greu - 165

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmickey spune:

hai monica hai victoras

dankutza m-a impresionat mult povestea ta, nu am putut sa nu lacrimez, FELICITARI! si sarcina usoara pe mai departe

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:


Hai, Monica ! Hai, Victoras !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

monica iti doresc nastere usoara si un bebelus perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Mami.ili si Raluci multumesc de raspuns. M-am linistit. Eu am gandit asa: sa fac eco pt DT in saptamana 12+ si a doua zi sa ma duc sa fac analiza de sange la Synevo pe baza coodonatelor luate de la eco. Voi asa ati facut DT? Ati facut si dry test? Eu nu stiu ce sa fac, care e diferenta intre DT, drytest Dzt Kryptor???? M-am zapacit. Chiar asa, spune cu precizie sexul lui bebe la 12-13 sapt?

Laura, vineri am mancat in vreo 2-3 ore, 1l si 1/2 de ciorba de verdeturi. Nu ma mai saturam de acreala aia... Eu il vreau sanatos si sa reusesc sa-l duc la termen. Tati vrea putulica, eu vreau tot pizdulice. Sa fie frumoasa si fina ca Cezara.

Ionela multumesc pt cuvintele frumoase. Si eu ma consider norocoasa ca macar am reusit sa am un copil si cu ajutorul lui Dumnezeu voi duce si sarcina asta la termen. Din pacate, infertilitatea e o bola grea, costisitoare, perfida. Sunt o multime de fete care se chinuie sa ramana gravi. Unele dintre ele fac si diferite operatii doar doar vor reusi. Sper ca toate femeile care isi doresc copilasi sa reuseasca sa-si tina in brate puisorul.

Nastere usoara, mami Monica!
Monica, am reusit tocmai cand ma dadeam batuta...

Stanucel, multumesc frumos!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

dankutza, mami.ilinca felicitari! sarcina usoara pana la termen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lalu_79 spune:

La 12 si 10' a venit pe lume Victoras, are 3kg800 si sunt bine si el si mamica lui! Bravo Monica!!! Bun venit Victor, sa fii sanatos, sa ai parte de noroc si de ce e mai bun in viata!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Bine ai venit pe lume, Victoras!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lalu_79 spune:

Dankutza, felicitari, sarcina usoara!!!! Ma bucur tare mult pentru voi, dar mai ales pentru Cezara, ca va avea un fratior sau o surioara. Multumesc si pentru strigare, nu am putut sa raspund atunci ca am bolit cu totii in ultimele 2 saptamani.


Ramonika, condoleante!!!

Pupici tutror.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

Monica multe multe felicitari.
Bun venit micutului Victor.Sa ai mult laptic si un copil cuminte iar Mariuta sa se inteleaga super bine cu fratiorul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Bine ai venit, Victoras !

Mergi la inceput