Prietene la bine si la greu - 165

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Licu, Tudor a manacat pana acum maxim 10 grame de solide. relaxeaza-te. Mie a inceput sa-mi placa refuzul lui....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Dymomo sper sa fie o aiureala cu analizele lui Danut si de fapt sa fie totul bine . Dar tu cum mama zmeilor muncesti 24? 24 cu...? 48? sau? Ti-am trimis PM acum cateva zile dar nu cred ca ai avut timp sa-l citesti.

Raluci nici nu am avut timp sa bag cd-ul in reader , dar am mers la sala, am deja 5 sedinte si se vede

Flori mergem in Corfu, te tin la curent

Ionela, Licu, Strumfy cred ca e greu acasa cu 2 mititei, dar ganditi-va ca ati fi la serviciu, iar copiii acasa, avand aceleasi nevoi si voi ati veni rupte de la birou... Nici asa nu e mare bucurie, believe me!

Lumi ce ma-nervezi cu gradina ta

Lylyana bafta cu analizele si daca cumva ies nu asa bune cum ar trebui, gandeste-te inainte de a lua medicamente care sa-ti dea totul peste cap, ca exista si altfel de metode de tratament si recuperare

Magda, cred ca timpul a trecut si mai repede decat trece pt noi restul, in relatia ta cu Iarina, avand grijile pe care le-ai avut cu Rares (si pe care probabil inca le ai...). O mare imbratisare virtuala

ah, uitasem povestea de la serbare


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_80 spune:

Ramonik condoleante din suflet! Imi pare rau ca treci prin asa ceva...e groaznic sa-ti pierzi mama...mi-e aproape imposibil sa ma pun in locul tau. Iti doresc sa reusesti sa te descarci si sa treci pe cat posibil mai usor peste perioada asta, cu toate ca usor nu va fi niciodata.

Mami fericita de Mariuta
si de de 35 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_80 spune:

La multi ani Diana!!! Multa sanatate si tot ce va doriti tie si familiei tale frumoase!

Lumi ce fain ca printesa mica are activitate si noi il avem pe tati acasa in perioada asta, iar Mariuta e plimbata si rasfatata la maxim, se distreaza foarte bine cu tati prin tot orasul .

Victoras poate sa vina cand vrea el pt ca de acum incolo se presupune ca am cam fi la termen. Duminica merg la control sa vedem ce spune si dr. Noi suntem pregatiti si il asteptam in orice moment

pupici tuturor mamici si pitici



Mami fericita de Mariuta
si de de 37 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Citat:
citat din mesajul lui monis5
Magda, cred ca timpul a trecut si mai repede decat trece pt noi restul, in relatia ta cu Iarina, avand grijile pe care le-ai avut cu Rares (si pe care probabil inca le ai...). O mare imbratisare virtuala

Iti multumesc pentru raspuns !
Din fericire, Rares este mai bine acum iar timpul incepe sa fie si el mai generos cu noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Dymo eu nu cred ca Danut ar avea boala aceea. Cred ca dr a ramas pe retina cu info de la conferinta si acum "vede" baoala aia peste tot.

Tina imi pare rau de starea in care te afli.

Lyly poate a fost un an cu probleme dar a fost si un an cu fratiori si suriori de fulgusori. Hepatita C sa fie doar o suspiciune si sa nu se confirme.

Ramonika, Floricik condoleante! Imi pare rau sa aud ca ati trecut printr-un eveniment asa de nefericit.

Cristina putere de munca iti doresc. Unde vei pleca timp de 6 luni?

Magda ai fata mare - clasa 0. Felicitari pt porgresele lui Rares.

Dienutze felicitari de "reactivare" pe forum. Mersi de pontul cu cremuta pt bubite de transpiratie. SI Cezarica are bubite pe ea si tare nu-mi place.

LA multi ani, Diana!

Strumfi, Laura ce frumos povestiti voi de puii vostrii.

Laura si noi suntem la "mami, nu papi" Nimic nu e bun. Si urmeaza vacanta cand nu mai vine bona si o sa-mi manance creierii.

Monis vacanta placuta in Corfu. MA fost acolo acum vreo 4 ani. Am fost cu scop. Sa ma rog la Sf Spiridon sa ma ajute sa fac un bebe. Tare bine mi-a facut vacanta aia, desi eram fara sot. Eram cu prietena de a mea. Vara urmatoare imi mangaiam burtica garvidoasa....

Monica vai ce putin mai ai!!! In curand o sa-ti tii printisorul in brate. Nastera usoara si bag repede o majoreta in caz ca "te grabesti"

Lalu ce mai faci? Cat mia ai pana la nastere? Stie cineva ceva de Lalu?

Ramox mai scrie-ne despre tine, despre burtica, despre Dominic.






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Uitati unde putem duce copii in weekend
A fost cineva deja? Eu am aflat de la copii din clasa si le-a placut mult.

http://www.acvariu.ro/


http://www.youtube.com/watch?v=AUgVNO1KMUA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:


salutari...

se pare ca nu eram logata.... mai scrisesem doo vorbe mai de dimi

in primul rand va ofer o bomboana, o cafea sau un suc.... incepand de azi sunt matusa, a nascut sorela un baiat

Ramonika, sincere condoleante
Licu, si eu uit de toti nervii pe care mi i-au facut cu doar un minut in urma cand se paruiau si bateau, atunci cand ii vad iubindu-se. Asa de mult imi plac diminetile cand se trezesc, si cum dau ochii unul cu altul se imbratiseaza . La gradi nu se culca in patuturi pana nu se iubesc,se mangaie un pic, de obicei Dragos initiaza si se cuibareste cu capul in poala Evei pt a fi alintat ...

Azi si maine nu servim gradi, pt ca Dragos are o viroza eruptiva, cred ca roseola infantum. I-au aparut bubitele, ca de transpiratie, dupa 3 zile de febra mare si nimic altceva. Pedi a zis ca e ok, avem tratament cu Aerius si Zyrtec. Poate depasim si momentul cu greva foamei si poaate ne iese si maseaua care ne supara. Si bonus, l-au muscat si niste tantari de tip nou, si cum are o reactie alergica la muscatura de tantari... are o fata saracutul....

O zi buna, sper sa revin

2+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

neatza,

dankutza ni am fost, fffrumos, dar pt copii cu rabdare sau mai mari, dar merita mers

gabitza sanatate multa

atat apuc acum, suntem in bagaje pkecam la mare cateva zike, asa de antrenament

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Raluci dar, au ce vedea acolo, sau doar 2 acvarii si gata? Din pozele pe care le-am vazut pareau ok. Ai platit bilet pentru copii? Cat? Stiu ca cel de adult e 27 lei. Ai fost in week-end sau in timpul saptamanii? Cam cat timp ati petrecut acolo? Mersi de raspunsuri.
Cezara a fost la London Aquarium si a fost super fericita. La bazinul cu pisici de mare, care veneau sa le mangai, mai avea putin si se arunca dupa ele, asa de tare i-a placut. E mare fan animalute de orice fel. Inclusiv insecte. Imi arata fericita in lift, un gandacel de bucatarie mic. Nu l-am omorat sa nu-i dau exemplu prost, dar asa l-as fi storcosit... Eu am oroare de gandaci si stau bine baricadata sa nu intre vreunul in vizita cu neam cu tot.

Mergi la inceput