Oportunitati de munca la domiciliu (3)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Sal'tare

Selene, unde vezi nr de zile unde ai postat?
Si eu sunt dupa tine, dar nu stiu exact cate zile am postat, plus ca am uitat vreo doo.

Eu, sunt in plin proces de mutare, ne intoarcem acasa dupa 7 ani. Deoacamdata nu am impachetat nika, dar stiti cum e, nici nu mai imi sta mintea sa ma ocup de nimic.
Ma duc sa postez anunutul pina nu ma ia somnul. Is franta azi

uneori gandesc prea mult....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui giulia71

Sal'tare

Selene, unde vezi nr de zile unde ai postat?
Si eu sunt dupa tine, dar nu stiu exact cate zile am postat, plus ca am uitat vreo doo.

Eu, sunt in plin proces de mutare, ne intoarcem acasa dupa 7 ani. Deoacamdata nu am impachetat nika, dar stiti cum e, nici nu mai imi sta mintea sa ma ocup de nimic.
Ma duc sa postez anunutul pina nu ma ia somnul. Is franta azi

uneori gandesc prea mult....


Selene e fata organizata, isi tine o evidenta intr-un excel, brava ei, eu ma tin dupa ea...nuuu nu am evidenta in excel..dar stiu ca am deschis contul la o zi sau doua dupa ea...prin urmare macar orientativ stiu unde ma aflu :)) in rest vorba voastra dau cu anuntul...apropos le bussineslist n ustiu de unde sa iau anuntul postat.. am primit linkul pe mail, am activat anuntul..dar unde il vad sa-i iau linkul...habar nu am..azi m-au apucat nervii si am postat din nou pe classifiedgiant

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

uau au trecut aproape 60 de zile?

asadar in curand avem un feedback din experiment!

bravo fetelor, chiar v-ati tinut de treaba

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

clip party 1 iunie



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:


Citat:
citat din mesajul lui nadaflorilor

Citat:
citat din mesajul lui AlinaEmi

Buna,

Elle, daca m-am upgradat la silver si trec si cele 60 de zile, la raport acolo trebuie sa vad ca s-au transferat bonus points in $ (cash), nu ? transferul asta se face automat sau trebuie sa fac eu ceva anume ?
mersi.

Mamica de Calin 26.11.2009


dupa de 60 zile punctele se transforma in vip points, se vor transforma in $ dupa inca 30 de zile...eu asa pricep treaba...sau sunt in eroare?!

Nina,mami de,



stie cineva ce paritate este intre puncte si bani?
1 punct vip=1$

eu m-am inscris pe 19 aprilie si de vreo 3 ori am uitat sa postez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Eu astept sa vad daca, intr-adevar, dupa cele 60 de zile de postare ca individ cu cont normal, o sa imi apara ca am 150 de dolari in cont.

Elle asa a spus ca se va intampla, doar ca banii respectivi nu pot fi retrasi. Nu conteaza, sunt curioasa daca apar.

Si mai sunt curioasa de un lucru:

Desi am postat zilnic, nu am reusit sa postez zilnic in acelasi interval orar. Prin urmare, de mai multe ori, in momentul in care ma conectam la ZR, bara era deja rosie in loc de verde. Ceva am vazut in ZR in acest sens, cum ca bara ar trebui sa fie verde. Daca remarca aia se referea la faptul ca bara trebuie sa fie verde in momentul in care postezi (adica sa nu fi iesit din cele 24 de ore, calculate dupa ora Americii sau care ora, desi Elle a zis ca putem posta pana la 00, ora Romaniei), atunci am mai multe zile care nu vor fi luate in considerare.

Desi am primit de fiecare data mesaj de validare a anuntului - Your ad has been posted for today.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

Eu astept sa vad daca, intr-adevar, dupa cele 60 de zile de postare ca individ cu cont normal, o sa imi apara ca am 150 de dolari in cont.

Elle asa a spus ca se va intampla, doar ca banii respectivi nu pot fi retrasi. Nu conteaza, sunt curioasa daca apar.

Si mai sunt curioasa de un lucru:

Desi am postat zilnic, nu am reusit sa postez zilnic in acelasi interval orar. Prin urmare, de mai multe ori, in momentul in care ma conectam la ZR, bara era deja rosie in loc de verde. Ceva am vazut in ZR in acest sens, cum ca bara ar trebui sa fie verde. Daca remarca aia se referea la faptul ca bara trebuie sa fie verde in momentul in care postezi (adica sa nu fi iesit din cele 24 de ore, calculate dupa ora Americii sau care ora, desi Elle a zis ca putem posta pana la 00, ora Romaniei), atunci am mai multe zile care nu vor fi luate in considerare.

Desi am primit de fiecare data mesaj de validare a anuntului - Your ad has been posted for today.



Din putin se face mult - ajutor umanitar!

Lucrusoare de vanzare...


In atentia celor carora le face placere sa depaseasca limitele celor scrise de mine: in cazul in care considerati ca aveti dovezi de necontestat cum ca am facut 99 de oua, pe care le ascund in camara, cu intentia de a le vinde la suprapret, va invit sa deschideti un subiect special pe aceasta tema. Multumesc pentru intelegere.






bara rosie e un indicator ca ar cam fi timpul sa te ocupi de postarea anuntului in caz ca vrei sa te califici pentru bonusul ala, si nu e musai sa fie verde cand postezi, daca e rosie si postezi pana ora limita pentru acordarea bonusului, e ok..ora limita parca e 17:00...dar nu mai stiu dupa ce reper geografic...
iote...

"** Please be sure to have your qualifying ads submitted by 5pm est daily to be certain you qualify for awards every day. Your bar must be GREEN at the time the RPP run begins for you to qualify for awards each day. Green=Qualified. Red=Not Qualified. "

"* Due to the ever-increasing number of ZR Affiliates that are earning daily awards - it is taking longer for the RPP Run to finish every day. Our daily run time is at 6pm est and will move earlier when necessary. Our runs go well past 12 midnight (see run date) and can take anywhere from 6-12 hours to finish. Be sure your bar is green BEFORE each day's run begins to qualify for daily awards by having your ad placed and submitted by 5pm est every day."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

cash awards-ul se evidentiaza distinct, noi primim punctele pentru postari indiferent ca am fost sau calificati la cash awards..
Selenne nu ti se scade nimic, logic ar fi ca punctele din cont sa se transforme in ce s-or transforma ele, daca sa zicem ca nu ai reusit o zi sa te incadrezi in timp si accidental nu ai postat anuntul primesti 0 puncte...garantez ca e asa, ca m-am jucat inca un cont pentru o nepoata si am uitat sa postez..mai multe zile...eh in balanta la zilele alea apare 0 puncte bonus...


ps. eu nu am prins nici un cash award... si acum apare Capcaunul si imi trage una dupa ceafa :)) (sa ma trezesc ...nu de alta)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Mai am 3 zile. Practic, luni ar trebui sa stiu rezultatul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

esti deja silver Selene ? Sau faci upgrade dupa ce trec cele 60 zile ?

Ingrid si Cristi 9 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui ingridnen

esti deja silver Selene ? Sau faci upgrade dupa ce trec cele 60 zile ?

Ingrid si Cristi 9 ani


Nu sunt Silver. Astept impulsul de 150 de dolari virtuali.

Mergi la inceput