Piatra Neamt (95)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

da cei de la lolipop au fost la inaltime...noi pana acum mergeam la galeria la locul de joaca, acum facand comparatie cu cele 2 locuri de joaca e mult mai scump si nu au multe jucarii..si plus ca e ptr copii mult mai mari...

deci de acum suntem client fan LOLIPOP...bravo Alina, stii sati atragi copii prin div activitati

Laura, vreau sa te intreb, foile de aluat le dai cu ulei ceva?? sau pui direct branzica pe patratel...

mamicuta cu bebe baiat, este cumva andreutza23???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

"azi pe 3 iunie, la 7 fara un sfert, si-a scos capusorul in lumea mare Sasha, gaza lui mami, a lui tati si a lui David. Suntem bine, sanatoase amandoua." , semnat Iulia

Felicitari, mami! Bun veni pe lume, Sasha. Tot binele din lume vi-l dorim!!


La multi ani LoraG76!!! La multi ani, prietena draga! Iti doresc sa fie toate cum vrei tu.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

Bun venit bebe micut si felicitari si recuperare usoara mamei Iulia.

Laura, sa ai parte numai de bucurii alaturi de cei dragi, dar da si tu ceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunflower1979 spune:

salut! am intrat si eu la ceas de seara si am vazut ca e ziua Lorei! pai sa fii sanatoasa, sa ai numai bucurii si impliniri in viata si tot ce-i mai bun!

eu daca zic cat a fost de frumos vineri, repet ce au zis fetele inaintea mea. totul a fost perfect si trebuie sa-ti multumim din nou, Laura pentru toata alergatura si efortul tau. pe langa faptul ca ne-am simtit cu toate bine, mamici si copii, ai facut si un lucru ata de frumos pentru cei doi baieti!

felicitari Iulia pt bb Sasha! crestere usoara si sanatate!

noapte buna!

Cristina, cea mai mandra mama de Denisuc (30.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Lora
La multi ani fericiti si sa fii iubita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

'Neata!
Ne luam micul dejun in compania domnului asta vesel (cred ca a dormit bine asnoapte):


Eu inca ma recuperez dupa ziua de ieri. Ne-a dus Lora la padure la gratar si m-a ars soarele de ma ustura umerii, am mancat bunatati bune, bune de trebuie sa diger vreo saptamana si sa tin post negru 2-3 zile ca sa imi reintru in forma . Nu mai zic de cocktailurile speciale pt doamne preparate de sotul Lorei .
Am gasit si fragi, copiii s-au bagat cand intr-un parau, cand intr-o balta sa prinda broaste si soparle. Noroc ca stiam de la iesirile anterioare in acelasi loc si am plecat de acasa cu 2 randuri de haine de schimb.
Azi cica suntem liberi, voi pe unde bantuiti cu copiii? Se anunta o zi cu soare, numai buna de plimbari.

O zi superba si o saptamna frumoasa sa aveti!!




Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Multumesc, sunflower pt aprecieri!

Gheorghita mi-a spus cand strangeam sa plecam (dupa ceva insistente, pt ca il vedeam suparat dar nu indraznea sa imi spuna care-i motivul) ca si-ar dori foarte mult o bicicleta. I-am spus ca voi incerca sa vad ce pot face. Deci daca stiti cumva pe cineva care vinde o bicicleta SH, sau un loc unde se gasesc biciclete la mana a doua, adica mai ieftine de 100 lei, dar in stare buna, sa fie functionabile, dati-mi de stire. Sau daca aveti vreo idee cum as putea sa iau 2 biciclete ar fi super! Dupa ce am platit locul de joaca, cadourile, le-am dat cate 25 e lei cand i=am dus acasa (mi-au zis ca le trebuie cate 10 lei la scoala pt caiet de vacanta si le-am dat bani pt asta + sa-si ia ei ceva) mi-au ramas cam 150 lei.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

Eu nu ma pricep, dar au fost in Carefour, cu 160 ron, parca, poate mai sunt, de 16 inci si daca are careva drum...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Ramona, nu am cum sa iau 2 la pretul asta. De asta ma gandeam la SH-uri. Imi spunea ieri cineva ca ar fi la Bacau in targul de masini biciclete la mana a doua aduse din Germania, in stare excelenta, la 60-70 de lei. Dar eu nu am nici un drum incolo in urmatoarele luni, din cate stiu.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

laura dar daca ai cauta pe net biclete SH , crezi ca ar fi o problema??

Mergi la inceput