Ghiocei de Martie-Aprilie2009**428**

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Pisik, ! Sper sa crape si generatorul ala mai repede!

Ramona, multa-multa sanatate! Adevarat S-a inaltat!

Chato, reacomodare usoara! Si sa va fie de bine vacanta! I-a fost dor Motanului de fetele lui?
Condoleante colegului tau, ce accident stupid, groaznica intamplare!

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Aoleu Chatonel, ce intamplare groaznica !!
Reacomodare usoara iti doresc

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Si la noi toarna cu galeata dar tot ma duc sa ma plimb putin

Pisik, ma bucur ca nu pierdeti serbarea


Inapredaaaa pe unde esti ??




www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

da, e oribila intimplarea

colegul inca nu a revenit la servici si doreste ca toata lumea sa il lase in pace (evident ca nu are chef sa comenteze ce s-a intimplat)

merci pt incurajari, cred ca rutina isi intra mult mai repede in drepturi decit celelalte stari cum ar fi cele de fericire va pup si ma car la munci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Chato, bine-ai revenit!M-am intristat si eu la asa o veste infioratoare...Fetelor, pentru prima data in 31 de ani, imi doresc sa dau o petrecere de ziua mea. Ma enerveaza insa detaliile de organizare, caci niciun local nu ofera conditiile pe care le doresc eu. Si nici cu banii nu stau grozav, dar eu vreaaaaaauuuu!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Anamariame, uitasem, mie mi-au placut prima si ultima rochita de pe mail, dar par cam de zi, depinde acum de accesorii si de sfatul Inei. La organizat evenimente mondene nu ma bag, ca nu ma pricep!

Ina, daca te-ai necajit ca Dodo n-a inteles din prima la ce te-ai referit tu, revino-ti, ca ai vazut, problema s-a remediat, iar Dodo s-a conformat si ne-a prezentat niste perlute de zanuca adorabila . Dar daca n-ai timp de noi de atata joaca si plimbari, spune-ne, sa nu ne ingrijoram pe-aci!

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Aaa, noroc cu Simply, uitasem ca eu nu am intrat pe mailul comun de cand cu tinutele lui Monnvas, deci ratasem ultima parada a lui Anamariame;)). Io vreau sa-ti spun numai, Anamariame, ca esti foaaarte frumusica si ca mie cel mai mult imi place cum iti sta in tinuta aia albastra (cu care am vazut mai multe poze cand ai fost la acel eveniment) dar si rochitza di ultimele poze, unde ai pantofi rosii (si Eva mica poncho roz)

I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Multumesc, fetelor Pentru rochia albastra as opta si eu, numai ca tare as vrea sa fie rece afara, caci nu o port veci fara ciorapi, si numai o pereche mati, negri, grosi vad la ea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Fetelor trebuie sa spiralam si pt David care e internat pt investigatii deoarece a avut dimineata temperatura 41 !! off off ,sper sa depisteze rapid ce si cum si sa le dea drumul acasa pt ca stiu ce urat e in spital !!
Olga , tinem pumnii sa fie totul bine si sa gaseasca remediul potrivit !!

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

Aoleu! Multa sanatate, David!

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput