La multi ani, gemanutze!

La multi ani, gemanutze! | Autor: blackgirl0

Link direct la acest mesaj

LA MULTI ANI, FETELOR!

Oficial, am intrat in zodia noastra si de-acum inainte fiecare zi reprezinta o aniversare frumoasa in care o fata draga noua sarbatoreste un numar de ani!

~~~~~~ ANIVERSARILE NOASTRE ~~~~~~

22 mai - SunSmile

23 mai - Alynutza

24 mai - Tzuni
24 mai - Raluca
24 mai - Doina

25 mai - Liliana (Liliac1)

28 mai - Delia (Blackgirl)

30 mai - sotul lui Olim

1 iunie - Aida

2 iunie - anamariame
2 iunie - Luna

3 iunie - Lora
3 iunie - Bia (Mercedes)

11 iunie - Buflea

12 iunie - Mercedes

17 iunie - Olim

18 iunie - DianaR

Mai am nevoie de ziua de nastere a lui kokiy. Sper sa apuc sa sap prin arhiva. Si Buflea, pliz, ziua ta de nastere!

Va pup de noapte buna! Fara niciun motiv anume, sunt happy! De fapt, tot o sa o tinem intr-o petrecere, nope?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Black, sa-ti traiasca baiatul, sa te bucuri de el si sa ajunga acolo unde iti doresti tu dar din vointa lui .

Ziua mea e pe 11 iunie ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Black, sa cresca mare baiatul si sanatos!
Restul fetelor unde sunteti?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Multumesc de urari! Inca nu l-am vazut, azi merg sa fac o vizita mamei si sunt tare curioasa dc apuc sa-l vad si pe pitic.

Nu stiu cum sunteti voi, dar eu sunt stoarsa, fara energie. As tot dormi. Si mai am un stres in plus: fetita prietenilor cu care urmeaza sa mergem in concediu e contact de varicela si astept ca pe ghimpi (ca si mama ei) dc face sau nu si ea fix inainte de plecare. Mama parca ar lasa fetita acasa si m-a intrebat dc nu cumva nu vreau sa-l las si eu pe Dragos cu mama si sa mergem doar noi, adultii. Nu i-am dat inca un raspuns, dar nici nu concep sa plec fara copil, mai ales ca pt el a fost planificata intreaga tevatura.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Black, cati ani are baiatul ?
Eu recomand cu tot sufletul plecatul fara copil in concediu ...zau asa, baga un depilat "brazilian" si stati frate numai voi doi, fara garzi, fara copil, fara sculat noaptea ... la 3 ani, copilul oricum nu o sa-si aduca nimic aminte din concediul asta iar nevoile lui o sa va ruineze voua vacanta.

Asta este una din greselile pe care le fac toti parintii - odata aparut, nu concep sa lase copilul din mana pentru nimic in lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna dimineata!
Azi va fac cinste: incep cu:, continui cu:pantru cine vrea:

Un horoscop de azi zice asa:

Este neindicat sa-ti chestionezi partenerul de viata si sa-i tulburi linistea. Se poate sa-l agasezi cu insistentele tale. Este nevoie doar de un mic efort pentru a pune lucrurile in ordine. Unii nativi se confrunta cu senzatii de oboseala si migrene din cauza ca nu au dormit bine in ultima vreme.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

La multi ani fericiti, Doina!

Sa ai o zi frumoasa! Multumim pentru tratatie, eu aleg in primul rand mancarea, ca mi-e foame, deja!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

La multi ani si pentru Raluca si Tzuni, in cazul in care mai citesc pe-aici!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

La Multi Ani, Doinito!!! Sa fii sanatoasa si sa te tina bunul Dumnezeu la fel ca si pana acum. Esti cea mai harnica gemanuta pe care eu o cunosc! Petrecere frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

S-a marcat! Masa e servita!
Petrecere nu facem , doar un gratar in familie, si cu prietenul Danei care a venit de ieri la noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

La multi ani Doina!!!
Sanatate, bucurii si multe impliniri, alaturi de familia ta!!!!

Mergi la inceput