Clubul "babelor" FIV-oase 41

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

da fetelor, chiar am noroc si de un coleg foarte o.k. si de un sef minunat

pisicuta....va las pe ea sa va spuna ce rezultat frumos o asteapta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Avem doi pisoiasi frumosi si grasi de 10 celule fiecare, unul A si unul A- Mi-a iesit inima din piept cand i-am vzut, deja sunt topita de dragul lor Sper sa ma ajute Dzeu de acum incolo sa ramana cu mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Citat:
citat din mesajul lui adrianaady

Avem doi pisoiasi frumosi si grasi de 10 celule fiecare, unul A si unul A- Mi-a iesit inima din piept cand i-am vzut, deja sunt topita de dragul lor Sper sa ma ajute Dzeu de acum incolo sa ramana cu mine

Mutatia protrombinica (factor II)- genotip heterozigot si MTHFR A1298C heterozigot Sarcina pierduta la 5-6s in ian 2009


sa ramana cu tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Domane ajuta, pisicuta cu pisoiasi la purtator...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loretta76 spune:

Ady Doamne ajuta sa fie puternici si foarte lipiciosi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

...am compus un mesaj de sustinere completa...si-a picat net-ul
...apoi m-am gandit ca e ceva care nu se pupa cu telenovelaaa! adica fiica-ta se poate combina cu un flacau de p-aici, dar fii-tau cu cine se combina? soro, nu era si baietul in ecuatie...da' stai calma ca am pus un mail cu idei tari, printre care si una cu spatiu de depozitare in scari, dormitor cu mai multe paturi...dar am fost darnica si le-am inclus si pe sami&qiao

maria tu cand pleci in concediu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Ady, frumoasa treaba ai facut,bravo,sa fie cei mai lipiciosi embrionasi
La multi ani,fetelor si baietilor,cu intirziere

c`est la vie,pas le paradis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui adrianaady

Avem doi pisoiasi frumosi si grasi de 10 celule fiecare, unul A si unul A- Mi-a iesit inima din piept cand i-am vzut, deja sunt topita de dragul lor Sper sa ma ajute Dzeu de acum incolo sa ramana cu mine

Mutatia protrombinica (factor II)- genotip heterozigot si MTHFR A1298C heterozigot Sarcina pierduta la 5-6s in ian 2009

Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lara27 spune:

hello, hello
eu sunt super-mega ocupata la jooooob, dar am intrat, neaparat sa-i spun lui ady-pisoias baaaffftaaaa max in continuare.. grozavi embrioni ai tu acolo, draga mea, sunt absolut sigura ca se lasa cu twinsi..te pup tare
qiao, spor la injectat, pup si tin pumnii sa se lase Masterplan-ul cu ochisori si sa faca atac de panica seful tau..big hug
miky la fel, sa fie cu happy end
girls, sunt run Forrest, va pupez maximus





to be continued..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Ady, multa bafta! Tin pumnii.


mutatie hetero MTFR C677T, 1 sarcina oprita in evolutie la 5-6s obtinuta prin FIV iun-2010

Mergi la inceput