Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti (67)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

nu, este al mamicii Jocurban mama de Nati si Sofi din martie 2010. Mamica este din Timisoara, apoi o vreme prin Cluj si acum un pic de Sibiu
Sugubina are un alt stil de scris

2+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anahadasa spune:

e f interesant blogul, am inceput sa-l 'rasfoiesc' si eu, ms pt pont, gabitza!

Poze noi la semnatura!
https://picasaweb.google.com/lh/myphotos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

cam liniste pe aici.

pe salexa si amary nu le mai strig fiindca nu cred ca vor mai scrie curand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irip spune:

suntem in preajma de ce sa nu mai scrie? stii tu ceva?

31 &

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

nu, irip, nu stiu nimic.
amary zicea ca are eco marti (martea care a trecut) si daca nu a scris pana azi, eu nu cred ca mai scrie curand.
iar salexa nu a mai scris de cateva saptamani bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irip spune:

balanta_tm, ai dreptate k e posibil sa nu mai scrie curand. daca au nascut, probabil sunt ff ocupate. eu oricum sunt mereu cu gandul la ele. poate cand ajung acasa cu bebeii ne scriu 2 randuri .

31 &

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Prezent la apel raspund eu azi, ca am absentat destul.
Am fost la eco si la control, bebeii in parametri, miscaciosi si vioi. Posibil sa avem pereche, de baietel suntem siguri, fetita nu stim daca e 100% sau ii apare cuc, era cam pudic bb2, insa asa parea ca are pasarica. Orice ar fi sunt bine primiti, noi de la inceput am mers pe ideea ca nu avem preferinte.
Si eu tare as vrea sa am vesti despre salexa; despre amary nu mai zic cat imi lipsesc postarile ei, noi ne stim de la trombo si m-a incurajat mereu,alaturi de balanta si musette ; sper sa reuseasca sa intre sa ne scrie, feelingul meu dupa ce am citit din urma e ca a facut o pauza de dc pt recapatarea zen-ului, eu nu cred ca a nascut


Multumesc, Doamne!

_
C677T HETEROZIGOT
Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ralu_mv spune:

Buna ! Si eu pe aici.
Vroiam sa va intreb ceva ... ca din pacate nu mai pot sta intinsa in pat de durere de gamba/os (de la genunchi in jos) imi vine sa le smulg, asa de tare ma dor dca stau mai mult in pat si vreau sa adorm ... azinoapte nu am putut dormi juma de noapte din cauza asta. Trebuie sa le misc continuu ca altfel dor ... aveti idee ce as putea face sau a mai patit cineva asa ceva si a avut un raspuns ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amary09 spune:

Hei, sunt pe aici, nu va ingrijorati, 3 in 1! Nu am timp, ieri am fost la eco de-abia (s-au incurcat programarile), va povestesc maine cand ma eliberez, deocamdata binisor, dar ma lasa puterile de atatea dureri peste tot

toate gemenistele!

Amary 34+ de +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Amary si te asteptam cu vestile, ma bucur tare mult ca ai dat un semn
Ralu, n-am experimentat ce povestesti. Mie-mi suna a restless leg syndrom, mai degraba cred ca e o cauza psihica, te- ai agitat si e modul organismului de a protesta. Incearca diseara un magneziu efervescent sau magne b6, vezi daca se schimba ceva


Multumesc, Doamne!

_
C677T HETEROZIGOT
Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg

Mergi la inceput