Cit timp ati fost alaptati/alaptate ?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nafi spune:

Raportez si eu:
- alaptata 2 luni ( dupa care s-a intors mama la servici si lucra in mediu toxic fiind chimista ca tzatza leana )
- am facut bolile copilariei si unele raceli normale. imi amintesc doar ca ma indopa mama cu Cavit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

o saptamana si nu am avut probleme de sanatate, eram copilul care sta langa raciti sa ia si el sa nu vina la scoala si tot degeaba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulik spune:

7 luni, dupa care m-au tinut bunicii ca parintii lucrau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

5 sau 7 luni, cica m-am intarcat singura. Desi mama era gravida cu sor-mea, ma indoiesc ca m-am intarcat singura, cred ca am fost ajutata:D

Sotul, 2 luni, asa mi-au spus initial, cand era fii-mea ebbelus. Apoi cand au vazut ca alaptez de nu ma mai opresc, si le-am explicat beneficiile, s-a modificat, cica a fost alaptat 9 luni


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:


Andra, imi place povestea cu shimbatul de poveste.

Nafi, se mai gaseste Cavit in Ro ? trebuie reteta ?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucillegrl spune:

Eu 3 saptamani, fratele meu cateva zile sotul si fratele lui tot cateva zile .... am avut doar bolile copilariei si raceli obisnuite ...
se gaseste cavit si in kaufland ... eu imi cumpar mereu :))) am ramas fidela acestui produs.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Citat:
citat din mesajul lui adra_bell


Sotul, 2 luni, asa mi-au spus initial, cand era fii-mea ebbelus. Apoi cand au vazut ca alaptez de nu ma mai opresc, si le-am explicat beneficiile, s-a modificat, cica a fost alaptat 9 luni


blog

casa, dulce casa

The hand that rocks the cradle is the hand that rules the world

:))) Pe principiul "ce mi-s doua, ce mi-s noua":))

I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine2009 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Citat:
citat din mesajul lui adra_bell


Sotul, 2 luni, asa mi-au spus initial, cand era fii-mea ebbelus. Apoi cand au vazut ca alaptez de nu ma mai opresc, si le-am explicat beneficiile, s-a modificat, cica a fost alaptat 9 luni


blog

casa, dulce casa

The hand that rocks the cradle is the hand that rules the world

:))) Pe principiul "ce mi-s doua, ce mi-s noua":))

I'm wearing my heart like a crown/ Pretending that you're still around.

Cunoastem si noi povesti din astea de la persoane "oglinzi" adica fara imagine proprie ci doar o reflectie mai grasa a ta...

Mergi la inceput