Oportunitati de munca la domiciliu (2)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Pentru un tutorial complet despre cum trebuie sa va inregistrati, faceti clic aici: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=172278&REPLY_ID=7401207

Pentru tutoriale despre utilizarea unora dintre site-urile indicate, faceti clic aici: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=172278&REPLY_ID=7401239 si http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=172278&REPLY_ID=7403727 si http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=172410&REPLY_ID=7414726


Din putin se face mult - ajutor umanitar!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Citat:
citat din mesajul lui nadaflorilor
titlul il inventezi tu in functie de continutul anuntului

dupa ce iti accesezi postarea copiezi linkul de sus din browser

Nina,mami de,


In care rubrica copiez? Merci mult





Rubrica a 3-a din Zeek.

Din putin se face mult - ajutor umanitar!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui Selene_BunnyRubrica a 3-a din Zeek.
Multumesc frumos. Am vazut tutorialele, dar am ramas cu cele 2 dileme pe care le-am scris. Multumesc pentru linkuri la tutoriale, le salvez.In prima rubrica de la Zeek, unde apare Wall Street Jutnal ce scrii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny
Rubrica a 3-a din Zeek.


Multumesc frumos. Am vazut tutorialele, dar am ramas cu cele 2 dileme pe care le-am scris.
Multumesc pentru linkuri la tutoriale, le salvez.

In prima rubrica de la Zeek, unde apare Wall Street Jutnal ce scrii?






Prima rubrica din sectiunea a 3-a?

Scrii numele site-ului unde ai postat anuntul. www.classifiedgiant.com, de exemplu.

Where did you place your ad? Ex. Wall Street Journal, Facebook etc: - aici notati adresa site-ului unde ati postat anuntul: www.abc.com

Ad Type: - aici selectati, din lista derulanta, Text Ad.

Online Ad URL (where your ad can be viewed): - aici introduceti, cu Copy-Paste, linkul anuntului de pe site-ul ales (nu va deconectati de pe site-ul ales inainte de a posta acest link in Zeek).

Additional Notes/Details: - nu este nevoie sa completati nimic.

Apasati butonul Submit (Trimitere).

Daca totul a mers cum trebuie, veti vedea un anunt cu alb si verde - Ad Submitted for Today (Anunt trimis pentru astazi).

Din putin se face mult - ajutor umanitar!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui Selene_BunnyPrima rubrica din sectiunea a 3-a?Scrii numele site-ului unde ai postat anuntul. www.classifiedgiant.com, de exemplu.Where did you place your ad? Ex. Wall Street Journal, Facebook etc: - aici notati adresa site-ului unde ati postat anuntul: www.abc.comAd Type: - aici selectati, din lista derulanta, Text Ad.Online Ad URL (where your ad can be viewed): - aici introduceti, cu Copy-Paste, linkul anuntului de pe site-ul ales (nu va deconectati de pe site-ul ales inainte de a posta acest link in Zeek).Additional Notes/Details: - nu este nevoie sa completati nimic.Apasati butonul Submit (Trimitere).Daca totul a mers cum trebuie, veti vedea un anunt cu alb si verde - Ad Submitted for Today (Anunt trimis pentru astazi).Din putin se face mult - ajutor umanitar!Bazar general - fiecare implicare conteaza!Lucrusoare de vanzare...
Saru mana, acum mi-e clar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Posea spune:

Parerea mea e ca poti face mai multi bani pe zeeker daca aduci oameni, insa eu nu sunt facuta pentru asta, nu imi este in fire sa incerc sa conving pe cineva ca ce spun eu, sau fac eu e intr-un fel...
Vom vedea...

Giulia, da-mi si mie un sfat legat de freelance... Eu am aplicat pt vreo 6 job-uri pe Elance, insa acum ma gandesc ca ar trebui sa astept sa expire termenul sa vad daca ma vrea cineva si apoi sa mai licitez?
Sa nu cumva sa ma vrea toata lumea...
Multumesc! Daca ai ceva tips-uri...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns glimmer spune:

Citat:
citat din mesajul lui glimmer

Am inteles ca si cu card ING merge sa fac cont AlertPay. A incercat cineva?

Edit: sunt trei tipuri de conturi, care e recomandat pentru noi?


Chiar daca "ma citez" singura, revin si eu cu intrebarea, daca cineva are deja mai multa experienta cu AlertPay sau Payza, cum se cheama acum. Am gasit www.clubptc.net/ghid-alertpay.html" target="_blank">aici un "ghid AlertPay", ce tip de cont este cel mai indicat sa alegem?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Si eu as mai avea una, chit ca imi crapa obrazul de jena. Cu bid-urile primite de persoanele inscrise de mine ce se intampla? Multumesc anticipat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Si eu as mai avea una, chit ca imi crapa obrazul de jena. Cu bid-urile primite de persoanele inscrise de mine ce se intampla?

Multumesc anticipat





Daca nu le folosesc in termen de X zile (parca 30), expira.

Din putin se face mult - ajutor umanitar!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Posea, poti licita la cate doresti, nu trebuie sa te limitezi la un nr de joburi, In plus, cu cat ai mai multe joburi licitate , cu atat cresc sansele sa castigi unu'

Si daca castigi doua joburi sau mai multe este ok, o sa fi mai ocupata, o sa dai si tu la altii, cam asa merge treaba.
Important este sa castigi si sa ai feedback pozitiv.

Bafta!

uneori gandesc prea mult....

Mergi la inceput