Oportunitati de munca la domiciliu (2)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

O sa fac si eu o proba, chiar cu un site romanesc, sa vad daca imi cresc punctele bonus prin inregistrarea anuntului in Zeek.

Maine.

Din putin se face mult - ajutor umanitar!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb

You may use any legitimate advertising venue(location) even if it is not on this list.
Restul ii priveste pe ei.




Da, dar cu INSA dupa. Adica am libertatea de a alege si alte site-uri, DAR Zeek isi rezerva dreptul de a-mi valida sau nu traficul in urma site-ului respectiv.



You may use any legitimate advertising venue(location) even if it is not on this list, however the venues (locations) below are what we will be tracking and evaluating based on performance and traffic.

Ei urmaresc si evalueaza doar site-urile listate de ei. pentru statisticile proprii banui eu. Asta nu inseamna ca nu iti ia in considerare anuntul pus pe alte site-uri.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb

Mi-ar placea sa organizam o intalneala intr-un weekend cu toate persoanele care vor sa inteleaga sistemul, sa puna intrebari, etc.
Ce ziceti, o facem?




Eventual conferinta on-line, pe mess, ca eu nu am cum veni la Bucuresti, e peste puterea mea financiara, mai ales de cand trenurile s-au scumpit cu nesimtitul procent de 40%.


Da, o sa facem si o conferinta online, avem o camera online de conferinte. Vom face setarile si pregatirile si apoi ii dam drumul. Cand credeti, fetelor, ca puteti participa la conferinta?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb

Mi-ar placea sa organizam o intalneala intr-un weekend cu toate persoanele care vor sa inteleaga sistemul, sa puna intrebari, etc.
Ce ziceti, o facem?




Eventual conferinta on-line, pe mess, ca eu nu am cum veni la Bucuresti, e peste puterea mea financiara, mai ales de cand trenurile s-au scumpit cu nesimtitul procent de 40%.


Da, o sa facem si o conferinta online, avem o camera online de conferinte. Vom face setarile si pregatirile si apoi ii dam drumul. Cand credeti, fetelor, ca puteti participa la conferinta?





Eu, noaptea, dupa 23.

Din putin se face mult - ajutor umanitar!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui nadaflorilorvezi cazul AndreCluj... ea acumuleaza puncte si pe inetgiant, puncte cu care poate plati pentru anumite produse (nu am studiat in amanunt siteul si nu stiu daca exista si posibilitatea de retragere a banilor)Nina,mami de,
Adica sunt site-uri de pe care ai posibilitatea sa retragi bani si altele de pe care nu ai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Citat:
citat din mesajul lui nadaflorilor
vezi cazul AndreCluj... ea acumuleaza puncte si pe inetgiant, puncte cu care poate plati pentru anumite produse (nu am studiat in amanunt siteul si nu stiu daca exista si posibilitatea de retragere a banilor)
Nina,mami de,


Adica sunt site-uri de pe care ai posibilitatea sa retragi bani si altele de pe care nu ai?





sunt siteuri care ofera ca plata obiecte...nu stiu daca e cazul inetgiant, nu l-am studiat in amanunt, am vazut graficul cu acordarea de puncte si niste obiecte oferite ca rewards in schimbul punctelor....valoarea in puncte difera de la obiect la obiect...

asta nu iti afecteaza balanta de pe zeekrewards...cum spuneam sunt doua chestiuni diferite...adica zeekler e un producator, zeekrewards e departamentul financiar-administrativ si de resurse umane al lui zeekler, noi suntem angajatii zeekler, fisa postului nostru e sa promovam produsele marca zeekler.... siteurile unde postam sunt mijloace de promovare (in cazul tau inetgiant, eu am folosit doar siteurile din lista de pe zeekrewards, si cred ca si alte fete de aici au facut la fel...)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Buna dimineata si multumesc inca o data pentru raspunsuri Ma intreb acum, are sens sa ma inscriu si la classifiedsgiant acum si sa pun anunturile atat pe inetgiant, cat si pe classifiedsgiant? M-as simti mai in siguranta. Sau trebuie sa ma inscrie sponsorul meu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

recunosc, pe mine m-ati pierdut cand ati inceput sa vorbiti despre adrese, conturi. m-am uitat putin prin site dar n-am gasit nicaieri unde as putea sa ma inscriu cu adresa sau contul. sau poate nu m-am uitat bine...
postez zilnic anuntul, pe bussineslist.com, este in lista lor de situri. mi-a placut ca nu trebuie sa iti faci cont ca sa poti posta.
as vrea sa upgradez contul, probabil zilele astea voi incerca.
in momentul in care upgradez contul punctele se transforma in bani pe care ii pot retrage? am vazut ca spuneati ceva de cumparat bid-uri dar nu am inteles de unde?
am o multime de intrebari, mie mi-ar place sa faceti o conferinta sau intalnire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Buna dimineata si multumesc inca o data pentru raspunsuri

Ma intreb acum, are sens sa ma inscriu si la classifiedsgiant acum si sa pun anunturile atat pe inetgiant, cat si pe classifiedsgiant? M-as simti mai in siguranta.
Sau trebuie sa ma inscrie sponsorul meu?


Buna dimineata.
Nu stiu daca are sens, as zice ca nu, pentru ca un anunt pe zi este suficient. Insa daca vrei, poti sa o faci, compania nu se supara sigur daca suplimentezi cu un anunt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Nu trebuie sa te inscrie sponsorul, eu m-am inscris singura si e ok. Cred ca e oknumai pe un site, pentru ca tu vii cu confirmarea (linkul) pe care il insirezi in ZR, e ca o cheie de control.

Mi s-a intamplat o data sa nu le mearga site-ul pe classfiedsgiant si nu mi-au trimis pe mail url. Ei l-am copiat eu linkul unde spunea ca anuntul a fost publicat cu succes si l-am inserat pe ZR si a fost ok.

o zi buna!

uneori gandesc prea mult....

Mergi la inceput