Biogenesis Fertility Center -35

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sarrah spune:

Adriana, felicitari maxime ! Ma bucur f tare pentru tine ! Iti doresc sarcina usoara !

Succes tuturor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Sarah multumesc frumos fata draga
Azi am fost la prima eco, se pare ca avem doua inimioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sper spune:

Citat:
citat din mesajul lui adrianaady

Sarah multumesc frumos fata draga
Azi am fost la prima eco, se pare ca avem doua inimioare

Mutatia protrombinica (factor II)- genotip heterozigot si MTHFR A1298C heterozigot Sarcina pierduta la 5-6s in ian 2009

Adriana felicitari!! Ma bucur tare mult pt tine

"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Sigmund Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Sper multumesc mult de tot draga mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

ady - de cand imi doream sa umblu la listuta de pe prima pagina :D.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diancic2002 spune:

Catalina2307, acum am vazut ca m-ai trecut la gravidute , multumesc !
Noi deja suntem programati la morfologia fetala de trim 1, abia astept sa vad bebicii, sper sa-i vad ca data programarii este exact cand facem 11 saptamani... mai tarziu nu poate doctorul, ca pleaca in concediu..., o sa merg tot cu dr Zguri, vedem apoi pt nastere ce va recomanda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalinaexl spune:

Neatza. Ieri am fost la eco si sunt foarte fericita ca la 28 de spt si o zi baietii au unul 1,303kg si celalat 1,100kg si fetita 973g . din cate am citit pe internet ar fi trebuit sa aiba in jur de 900g . Stiu ca se mai vb de PI pe aici desi nu imi aduc aminte ce era vroiam sa va intreb daca e bine : la grasun este de 1,04 si la ceilati doi 0,98.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Va pup dragelor, acum astept sa fac urmatoarea schimbare :). Cateva luni si gata. Sunteti mamici de gemenasi / tripleti iubiti si doriti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Catalina daca tot esti la capitolul schimbari pe prima pagina, te rog schimba si la mine !
Dupa 6 inseminari si 3 fiv-uri am ramas natural, total neasteptat...Singurul lucru pe care l-am facut in plus este un tratament homeopat de la dr Cadar de la Anima. Si eu si sotul. Poate as tinde sa cred ca este doar o coincidenta dar mai am un exemplu de cuplu fara sanse (nu au avut la punctie niciun ovocit, rezerva ovariana f mica) care au ramas dupa 3 luni de tratament.
Nu am o sarcina lipsita de emotii, am tot avut sangerari, probabil "sustinute" si de Aspenter. Sunt la pat dar optimista!
Ady ma bucur enorm pentru inimioarele tale.
Coco nu mai am nr tau de telefon, asa ca da-mi un semn, miss u!
Cat despre echipa Biogenesis, mie mi s-au parut cei mai umani si implicati din sirul lung de clinici pe unde am umblat in cei 4 ani de infertilitate

+12s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Ella felicitari draga mea! Sa fiti sanatosi amindoi si tu si bebe. De ce nu renunti la aspenter? eu asa am facut de la 4 sapt, sunt doar pe clexane 0.4 si totul merge bine .

Mergi la inceput