Biogenesis Fertility Center -35

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

adriana, , de ziua copilului, da? vaiiiiiiiiiiiiiii, deschid sticla de baileys.am zis!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

Adriana,felicitari!o sarcina usoara si un bebe sanatos!ai iesit victorioasa!cu cine ai facut FIV?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

adriana - sarcina usoara Iti spun si aici, sa fie pana la sfarsit !!! Te pup cu drag.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Catalina iti multumesc eu pt tot, stii ca sunt multe.
Velvet am facut fiv aici la clinica , la Biogenesis, cu dr Zguri si cu embriologul de aici, si dupa cum se pare au avut mana buna si a fost cu noroc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

Adriana,sa fie bine pana la capat!eu sunt inca in urma cu cititul,nu stiu de dr Zguri,doar de dr D.ma bucur pt tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diancic2002 spune:

Catalina2307, ingeras si cate
Felicitari Adrianaady, sarcina usoara si la termen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nucea08 spune:

Buna fetelor,Catalina stiu ca tu ai mai multa experienta te abordez si eu asa fara multa introducere,eu am avut beta la 11 zile intarziere 7700 am facut eco si la 6 saptamani dr imi spune ca nu am prognostic excelent sa fac beta azi si joi daca se dubleaza e ok ,problema e ca a vazut vezicula vitelina dubla si nici urma de embrion ca ar fii posibil sa fie pe undeva unde habar nu am,am facut azi beta e 21940 stii cumva daca pentru aproape 7 saptamani ar fii bine?
multumesc,nu stiam pe cine sa intreb scuza-ma daca te superi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sper spune:

Adriana felicitari pt dublare
Nucea cred ca e bine. Vezi ca la varsta asta a sarcinii nu se mai dubleaza la 48 ore , uite aici un site bun http://www.betabase.info/showDoubling.php?type=Single&start_age=18&end_age=50

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bombi spune:

nucea, ai aici detalii despre ce se vede la ecografie.
E posibil sa fi facut eco prea devreme, iar embrionul sa nu fie inca vizibil.
Azi ai facut si eco sau doar beta? Ce zi exact e azi (de la punctie / ovulatie)?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nucea08 spune:

multumesc pentru raspuns,bombi am facut doar beta, am 42 de ani si am ramas natural pentru prima oara, am 55 de zile de la um ,vineri as fi avut dupa parerea d-nei dr 6 saptamani si 4 zile plus minus 10 zile ce o fi insemnand asta,problema e vezicula vitelina dubla,
mersi sper este de treaba
numai bine va doresc fetelor

Mergi la inceput