Clubul "babelor" FIV-oase 37

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria81 spune:

am suparat-o pe baba

bine ca nu mi-a dat direct cartonas rosu




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

las' ca baba e senila si uita repede
adriana nu vrei sa numeri outele cu noi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Le numar,le numar, dar asteptam estradiolul si lh mai intai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyly_mar spune:

maria,ady, si eu cred ca a functionat unicornu...ca voi stiti ca am si eu o placere,maxima!!!sa imi fac AMH si Inhibina la ML...si AMH=2,14!!!! si Inhibina B =69,4!!!!!
ady????ce ai produs?

qiao, ai intrat in butoi? hai ca mai am putin si cad si eu
fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

lyly, qiao lasati ca va scot eu. Ma asez pe marginea butoiului si va trag dupa mine. Tot timpul vad mesajul cu Dumnezeu care ne da atat cat putem duce! Ei bine, uite ca eu mai pot duce si va iau si pe voi, ca-s muschiuloasa, ca d-aseara am inceput sa fac iar bicicleta, sa-mi intind cracii prin casa, sa alerg motanul, sa-mi maltratez fizic sotul
ady cate oua, cate-s apropiate ca dimensiune, cate-s p-un ovar, cate pe celalalt?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Lyly, cat era AMH-ul inainte de unicorn?!


Va rog eu sa nu cadeti in butoi pentru ca ma afund si eu mai rau atunci... Cred ca ma prind si eu de Ari daca tot e la capitolul cu muschi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Fato esti mai rea ca profa de matematica din liceu: asa ca endo 6.7, pe ovarul drept 2 maricei 17,16 si unul de stangul de 13. Mai sunt vreo doi de 10, dar nu cu sanse reale insa. Eu ma declar super, mega multumita de raspuns la maxima doza de 150 merional. Acum doi ani la 225+225 la final tot 3 ovocite au fost, din care 2 mature si doi embrioni.
Astept cu maxim interes estradiolul si lh, si sa vedem ce zice dr D; daca modificam/adaugam ceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyly_mar spune:

ana,dc il compar cu AMH facut la ML ,care era inainte de unicorn ,1,4 ...a crescut !!! la synevo era 0,63 inainte de
FIV-ul din noiembrie...eu nu cred in AMH facut la ML...el il fac asa...pt placerea mea ..si am card si il fac gratis

ar tb sa fac si eu miscare...ca dc am renuntat la regimul pt endometrioza..se cunoaste

Citat:
citat din mesajul lui anaasta

Lyly, cat era AMH-ul inainte de unicorn?!


Va rog eu sa nu cadeti in butoi pentru ca ma afund si eu mai rau atunci... Cred ca ma prind si eu de Ari daca tot e la capitolul cu muschi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 5ab1na spune:

ady intreb pentru ca nu stiu: esti pe protocol lung sau din asta scurt cu antagonist?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana3110 spune:

Lyly, mai ai un pic si faci 24 de ani cu AMH-ul asta..


10 ani de incercari pentru a avea un BB
FIV 2 reusit decembrie 2011 Budapesta, dr Peter Kovacs

PAI 4G/5G homozigot, FXIII heterozigot, Tiroidita hashimoto

Mergi la inceput