Clubul "babelor" FIV-oase 35

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

Frumos meciul, frumos stadionul, frumoasa deschiderea - vad ca toata lumea a mancat cam ce-a poftit, eu am baut un milk shake cu inghetata de vanilie, mi-am pupacit sotul dimineata si l-am lasat pe mana prietenilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Aristica La multi ani pt sotul tau! Sa fie sanatos, fericit, de iubit il iubesti tu, si sa dea Dumnezeu sa i se implineasca toate dorintele ! O zi frumoasa sa aveti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

Neataaa ! sa vad ce imi mai amintesc din ce vroiam sa scriu
cris eu in w-e trecut m-am jucar cu un baietel care a stat 6 luni in tabara de ski ! cumnata mea nu a ramas niciodata natural si dupa 3 FIV a reusit abia la FET. acum au zis ca mai incearca natural pana in sep si daca nu iese cu ochisori si degetele se duc sa ii ia acasa si pe ceilalti doi lasati in tabara la perfectionare. eu iti tin pumnii sa fie lozul norocos FET-ul ce va urma.
Lara audito-balaurii sa plece asa cum au venit, tu sa ramai zen ca si pana acum si ... spune-mi si mie de unde ai luat capsuni dulci ca mor de pofta . am incercat unele si aveau gust de iarba.
olimpia eu sunt deja in alta grupa, de peste 42 Iti doresc sa ajungi la categoria asta deja mamica.
adrianaady sunt cu ochii pe tine !
ioana ti-as trimite niste zen de la mine, nu stau nici eu prea bine in perioada asta, dar il impart cu drag cu tine.
acum mi-am adus aminte ca trebuie sa fac revizia si itp-ul la masina. ufff, luna mai e de 14 ani luna masinii: asigurari, revizii, itp-uri. ma stoarce de bani "copilul de tinichea" luna asta.

---------------------------------------------
MTHFR A1298C, PAI-1 675 4G, PAI-1 844G Heterozigote, TSH sub limita
sarcini obtinute natural 2000 - extrauterina cu pierdere de trompa, 2007 - chiuretaj terapeutic la recomandarea dr, 2010 - sarcina oprita in evolutie 6-7s, tratament cu Clexane 0,4 1/zi in s6
IA dubla mai 2011 MedLife - nereusita
FIV ianuarie 2012 MedLife - sarcina biochimica

Copiii vostri nu sunt copiii vostri. Ei sunt fii si fiicele dorului Vietii de ea insasi indragostita. Ei vin prin voi, dar nu din voi. Si, desi sunt cu voi, ei nu sunt ai vostri. Puteti sa le dati dragostea, nu insa si gandurile voastre, Fiindca ei au gandurile lor, Le puteti gazdui trupul dar nu si sufletul, Fiindca sufletele lor locuiesc in casa zilei de maine, pe care voi nici chiar in vis nu o puteti cunoaste. Putei nazui sa fiti ca ei, dar nu cautati sa ii faceti asemenea voua, Pentru ca viata nu merge inapoi, nici nu zaboveste in ziua de ieri" (Kahlil Gibran)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Iti zic si eu La multi ani! pentru sotul tau, Ari, sa fie sanatos, fericit si tot ce isi doreste el sa se implineasca. Sa aveti o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria81 spune:

aristica La Multi ani! sotului, care e mai mare decat mine cu 7 zile




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria81 spune:

adriana bafta la injectat
pup toate fetele
se preconizeaza vreo intalneala sau nu am inteles eu bine




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Maria deci tauroaica esti si tu bunn
ai vrut sa zici 7 zile si citiva ani, nu? ca tu esti din categoria babutelor minore

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria81 spune:

taur sunt
iar babuta minora mi-ar placea mie sa mai fiu, dar nu prea mai sunt, ca am schimbat prefixul anul trecut



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Tot in categoria babutelor minore esti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

ari sa iti traiasca taurasul, sa fiti fericiti impreuna si sa aveti parte (intr-un fel sau altul) de copii pe care vi-i doriti !
vad ca e plin de taurine pe aici, am si eu una acasa. cand am vorbit la tel cu papucelul prima data m-a intrebat si de varsta sotului si cum eu care abia acum stiu cati ani am eu si asta numai din cauza medicilor care imi tot repeta, habar nu aveam cat are sotul, asa ca i-am spus nonsalanta sa scada vreo 5 ani si ceva din ai mei si afla La capatul celalat al "firului" am auzit o pauza (de calcul), pe urma "ooo, felicitari, doamna". M-am simtit de parca as fi maritata cu vreun pusti proaspat trecut de majorat


---------------------------------------------
MTHFR A1298C, PAI-1 675 4G, PAI-1 844G Heterozigote, TSH sub limita
sarcini obtinute natural 2000 - extrauterina cu pierdere de trompa, 2007 - chiuretaj terapeutic la recomandarea dr, 2010 - sarcina oprita in evolutie 6-7s, tratament cu Clexane 0,4 1/zi in s6
IA dubla mai 2011 MedLife - nereusita
FIV ianuarie 2012 MedLife - sarcina biochimica

Copiii vostri nu sunt copiii vostri. Ei sunt fii si fiicele dorului Vietii de ea insasi indragostita. Ei vin prin voi, dar nu din voi. Si, desi sunt cu voi, ei nu sunt ai vostri. Puteti sa le dati dragostea, nu insa si gandurile voastre, Fiindca ei au gandurile lor, Le puteti gazdui trupul dar nu si sufletul, Fiindca sufletele lor locuiesc in casa zilei de maine, pe care voi nici chiar in vis nu o puteti cunoaste. Putei nazui sa fiti ca ei, dar nu cautati sa ii faceti asemenea voua, Pentru ca viata nu merge inapoi, nici nu zaboveste in ziua de ieri" (Kahlil Gibran)

Mergi la inceput