LMA!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***425***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

Citat:
citat din mesajul lui Floric

Pisigri, Amara este o statiune balneoclimaterica in jud. Ialomita. Pe net apare frumos insa ...realitatea e alta. Noi ne-am obisnuit cu seminarii la munte, in general, sau in locatii mari - Bucuresti, Iasi. Unde Slava Domnului ai ce face. LA Amara probabil vom face bai de namol.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

nu e in bUzau, ca sigur trecem noi pe langa ea cand vizitam nasii. ce cauti in Ialomita?
pe vremuri era superb acolo.......

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Buna dimineata,

Vremea nu tine cu mine astazi. E cam neagra.

Dar, altfel se anunta o zi buna.

O sa il rog si eu pe colegul meu sa scrie ceva despre....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Pisigri, pentru mine e diferit la nivel de "cum ma face sa ma simt" daca:
-ma citeste cineva care ajunge pe DC, asa cum am ajuns si noi, cautind informatii despre copii; caz in care nu sint decit o posibila sursa de informatii de care se tine cont sau nu;
-ma citeste "colegulancai" la sugestia Ancai; caz in care fac dupa aceea "interpretari de texte" si "comentarii pe text" si tot ce decurge din asta.

Nu insist pina se verifica existenta "coleguluiancai"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Mai exista cazul "filatorilor din umbra" care intra sa citeasca exact ce face, ce zice si cind se scobeste in nas un anume User. Cazurile astea mi se par atit de penibile incit nici nu discut despre ele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

Buna dimineata,

Vremea nu tine cu mine astazi. E cam neagra.

Dar, altfel se anunta o zi buna.

O sa il rog si eu pe colegul meu sa scrie ceva despre....


Te rog, daca vrei, spune-i colegului tau sa-l sune pe colegul meu (de apartament ) pentru ca al meu n-are talent la scris dar, cu siguranta, ar dori si el sa se exprime

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Colegulancai- sa intelegem ca e barbat? Adica un nene ne citeste despre cum ne dor pe noi sanii si cum ne place si ce scurgeri si analize facem?

Cool

Sau poate are in plan vreo schimbare de ceva? Propun ca colegul sa mmonitorizeze sutele de grame de variatie ale fiecare fete si sa faca un grafic in functie de varsta, astre, Jupiter retrograd in casa Sanatatii...si CM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Eu ma mai intreb o data DE CE?

Ma puteti lamuri si pe privat, daca preferati :) si daca stiti :)))



http://scrisoaredelamosul.blogspot.com/

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisigri

Eu ma mai intreb o data DE CE?

Ma puteti lamuri si pe privat, daca preferati :) si daca stiti :)))



http://scrisoaredelamosul.blogspot.com/

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)


Si Vladimir ma tot intreaba DE CE si cand nu mai stiu ce raspunsuri sa ii dau il intreb: "Da' tu de ce crezi?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Citat:
citat din mesajul lui bebe_shtrumf

Citat:
citat din mesajul lui Floric

Pisigri, Amara este o statiune balneoclimaterica in jud. Ialomita. Pe net apare frumos insa ...realitatea e alta. Noi ne-am obisnuit cu seminarii la munte, in general, sau in locatii mari - Bucuresti, Iasi. Unde Slava Domnului ai ce face. LA Amara probabil vom face bai de namol.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

nu e in bUzau, ca sigur trecem noi pe langa ea cand vizitam nasii. ce cauti in Ialomita?
pe vremuri era superb acolo.......

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009



Nu, sigur e in Ialomita. In Buzau e Sarata Monteoru.

Roro, am retinut. Plec cu cartonul de oua.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Floric

Citat:
citat din mesajul lui bebe_shtrumf

Citat:
citat din mesajul lui Floric

Pisigri, Amara este o statiune balneoclimaterica in jud. Ialomita. Pe net apare frumos insa ...realitatea e alta. Noi ne-am obisnuit cu seminarii la munte, in general, sau in locatii mari - Bucuresti, Iasi. Unde Slava Domnului ai ce face. LA Amara probabil vom face bai de namol.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

nu e in bUzau, ca sigur trecem noi pe langa ea cand vizitam nasii. ce cauti in Ialomita?
pe vremuri era superb acolo.......

www.facebook.com/photo.php?fbid=181191671934547&set=a.181191651934549.54398.100001311452589&type=1&theater" target="_blank">Ariana-25.02.2009



Nu, sigur e in Ialomita. In Buzau e Sarata Monteoru.

Roro, am retinut. Plec cu cartonul de oua.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel



ialomita, Ialomita.

langa Slobozia

Mergi la inceput