Fulgusorii se topesc la soare :))..de placere{24*}

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Buna-dimineata, ce zi urata e afara!


Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pishko spune:

LADY, cica luni ajunge coletul, dar sincer ma indoiesc, cred ca mai curand marti sau miercuri... te tin la curent, oricum

Puisorii mei iubiti Mihai si Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

buna seara

vad ca va prieste bine de tot we, ca nu mai intrati pe net...dar asta e si bine, stati mai mult cu familiile voastre

Noi azi am fost la gradina zoologica, JR a fost foarte incantat, imi place foarte mult sa vad cat de mult indrageste animalele... cand a ajuns la leu a zis: " Leuleeeeeeeeee...ce faci mai leule???? ridica-te!!" si a dat la gaini sa manance pufuleti iar la magarusi biscuiti

Azi am dus si aparatul foto sa scoatem pozele...se stransesera vreo 448 de poze...abia astept sa le aranjez frumos in albume si sa am uit cu JR peste el, sa povesteasca el despre fiecare poza in parte

In seara asta am facut taitei de casa, prima data in viata mea, sper sa iasa buni ca vreau sa-i fac o supa de curcan maine cu taitei.
Acum vreo cateva zile a cumparat sotul 10 curci micute, pui sa le creasca pentru noi..sa vedem daca vor trai, am inteles ca trebuie tratate foarte bine....

Pana una, alta, pana cand o sa mai intru maine, va las o prajiturica facuta de mine si niste limonada.
Maine e ziua mea onomastica.
Azi desi am avut cativa invitati la noi, dupa ce JR a adormit, liniste in casa ma ia sotul "am auzit ca maine e mare sarbatoare:
Eu: "nu stiu ce sarbatoare este"
Sotul: "pai si cum aflam ce sarbatoare este? ca am auzit ca e mare.."
eu : "stai ca o sun pe mama"
s: "Lenuto, lucrezi de 3 luni si nu mai stii ca maine e ziua ta??????"
ne-am distrat ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

La multi ani!!! tuturot celor ce poarta numele de Constantin si Elena

Matei Constantin de Roxyaly

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Citat:
citat din mesajul lui vias
Maine e ziua mea onomastica.

La multi ani !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Felicitari cu ocazia onomasticii pt. toti Constantinii si toate Elenele!Sa fiti fericiti!


Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Vias - La multi ani si din partea mea .
Si tuturor care sarbatoresc azi ziua numelui !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine2009 spune:

La multi ani cu ocazia onomasticii tuturor Constantin-ilor si Elenelor!
Si un mare pt Vias, m-am stricat de ras!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Pishko, no problem


Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

bonjour, bonjour

ce faceti fetelor?
eu ma pregatesc sa merg la epilat, pana una, alta pap si supica scrisa de medic...maine sunt 4 saptamani de cand am inceput regimul dat de dr nutritionist si azi la cantar am -3,6 kg...nu-i asa mult, dar e f sanatos...

Cred ca iar incep ploile ..ce naspa...

Mergi la inceput