Fulgusorii se topesc la soare :))..de placere{24*}

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

o sa fiti toate , numai e voi fi o mareeeeeeeee



in ultima vreme nu imi mai merge nimic...pe niciun front.sunt demoralizata tare.daca ati sti...!


Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pishko spune:

Citat:


vreau si eu dieta!!!.la mine pocnesc hainele pe mine!79 kg!




79?

Pai esti silueta fata de cum eram eu la varsta asta a emmei! O sa slabesti! Esti coplesita de noua formula, de nastere, de alaptat, de tot ce se intampla in jurul tau... tin minte ca si eu intram in panica mereu ... daca simti nevoia sa vorbesti, te rog sunt aici

Puisorii mei iubiti Mihai si Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

ma gandesc ca am hipotiroidism.am ramas cu 74 dupa sarcina-cat aveam si inainte de sarcina!si in 2 luni am mai pus 5!!

ati mai pomenit asa ceva?

si ametesc tot timpul.am capul cat o banita.zici ca-s beata 24/24!


Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Pishko am vazut pozele da' chiar esti frumoasa..si ai slabit...se vede... Acum vom vedea pe viitor cum va fi...


Allexa deci ne vom vedea la o apa plata sau un ceai, da????? Abia astept sa te vad... vin si bietii? cat stati??????? Daca vin si baietii poate ne vedem cu totii sa se joace si JR cu ei..

Lady eu nu as sti ce sa-ti raspund, eu am facut controlul de 6 saptamani la 2 ani , noroc ca mi-a zis ca nu a mai vazut asa analize bune de nici nu mai stie de cand ...sa-ti zic sa mergi la medic ar fi cel mai intelept, dar asa cum spui si tu si te inteleg foarte bine...alti 150 ron aruncati (si e posibil sa nu fie chiar aiurea)...cand tu ai alte 1000 de lucruri de facut, esti obosita si asa mai departe, dar alta solutie nu vad... Sunt absolut convinsa ca esti ok...
Cu kg....ohoooooooo...e timp, ai 3 luni si jumatate de cand ai nascut, da-ti timp, bine?????? plus ca pt mine toate-s babisme cum ca daca alaptezi ..slabesti... ..asta e ca omul slab din fire care baga in el de se sparge si tot slab este...Fiecare avem in spate un bagaj plin cu gene mai bune sau mai rele...fiecare om cu arderile lui, cu obiceiurile lui.... ai rabdare... sunt convinsa ca vei slabi, dar nu acum...
Sper sa gasesti cat mai curand o rezolvare a problemelor tale, oricat de grele ar fi ele, stiu ca e usor al naibii sa scriu asta, dar sper ca orice problema ai avea, sa-si gaseasca cat mai repede o rezolvare in sens pozitiv...


si acum merg sa ma demachez..si in pat cu mine, la vegheat pui mic,ca nu arata prea bine , respira foarte greu...si am inceput tratament cu antibiotic, azi prima data la 2 ani si 7 luni...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

iar e gol pe aici????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

nu.umplu eu spatiul.imediat!


Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pishko spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091

nu.umplu eu spatiul.imediat!


Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca




Puisorii mei iubiti Mihai si Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pishko spune:

Apropos de ingrasat dupa nastere am mai auzit... eu am impresia ca organismul intra tot intr-un fel de stocare de grasimi si ce-i mai trebuie ca sa aibe rezerve pt laptic, atunci cand alaptezi... eu iti spun ca nici eu nu am reusit sa slabesc cat am alaptat... parca tineau suncile de mine orice as fi facut... excat ca in sarcina... am si papat ce-i drept, dar nu ma puteam abtine, si mai ales dulciuri la greu... nici nu stiu cate kg am scazut dupa nastere ca atunci nu aveam cantar in casa, dar de slabit in nici un caz. Eu stiu ca dereglarile de tiroida mai dau si alte simptome... daca vrei sa fii sigura, poti sa mergi la dr sa te lamuresti, dar eu zic ca esti ok...

Puisorii mei iubiti Mihai si Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pishko spune:

Vias ce face puiu` mic? Mai bine? Tinem pumnii sa treaca mai repede buba sa va distrati cum trebuie la nunta! Ooof tare greu e cand ii vezi asa micuti si bolnaviori

Puisorii mei iubiti Mihai si Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pishko spune:

Aaa! Vias, am uitat ca s-ar putea sa ajungem si noi prin Poiana cateva zile prin iulie daca sunt copiii cuminti si ne facem curaj... venim in ro pe 25 iunie sa ne mai intindem si noi putin la soare si apoi inainte cu cateva zile sa plecam inapoi ne-am gandit sa dam o tura si la munte.

Puisorii mei iubiti Mihai si Emma

Mergi la inceput