Fulgusorii se topesc la soare :))..de placere{24*}

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Lauriciu.iti pup bolfoasa!Diana e ok?Tu?



Pishko....esti bine scumpa?

Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091
concediu placut!

Multumim !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura B spune:

Vias, poze am facut cateva in weekend... mai trebuie sa le si descarc

Diana e in vacanta si e fericita ca se poate juca (aproape) toata ziua la calculator.


O intrebare pentru toate mamicile: copilasii vostri mai dorm la prinz? Cam care mai e programul lor? De exemplu, Sophia se trezeste pe la 7 jumatate, in zilele de day care doarme acolo ceva (nu stiu exact cat, intre 12 si 3 sunt orele de liniste, probabil doarme 1-2 ore), serile cu greu mi se culca pe la miezul noptii. I-am zis doamnei de la gradi sa nu o mai culce, insa parca vorbesc cu peretii... In weekend nu doarme la pranz si imi adoarme serile foarte bine, inainte de 9.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

buna ziu mamici,

o doreste cineva?????

LauraB sa stii ca JR doarme la pranz. Se trezesste in jur de ora 7:00, alearga bine pana la ora 13-14:00 cand doarme. Doarme 2-3 ore, apoi iar alerga bine si seara pe la 22:30 pica lat.
Dar a avut si el perioade cand in we nu voia sa doarma la pranz, voia sa stea cu noi...si atunci seara la 19:00 adormea mergand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

Laura programul nostru de somn e cam asa..

Invariabil se trezesc in jur de 7. In timpil saptamanii sunt la gradinita si acolo dorm cam puti, cred ca maxim 2 ore. Programul de somn ar fi ceva 1.30-2 pana la 4. Seara se adoarme pe la 21.30-22
In we se doarme la greu 3-4 ore uneori mai mult, depinde de cat de obositi sunt dupa o saptamana de gradi. Seara la fel se adoarme, rar ne prinde 23.


2+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

buna seara,
al meu copilas inca doarme la pranz, a avut o perioada in care adormea greu, dar acum una doua se culca....dar nu-mi prea place ca seara se culca destul de tarziu....in jur de 23....dimineata se trezeste pe la 7 jumate-8....
de vreo 5-6 zile in fiecare noapte face pisu pe el...de ce oare? cam o luna, dupa ce am scapat de scutec, n-a facut nici noaptea pe el.....acuma nu inteleg ce s-a intamplat...

va pup, un we placut


Adriana, mamica pufarinului David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

sa nu fie racit!



Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:



Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pishko spune:

Lady da, fetita suntem bine sa zicem... am fost in concediu la mare, am facut plaja in fiecare zi, ne-am intalnit cu toti cunoscutii, a fost frumos, dar greu la inceput... mihai nu s-a dezmintit si in primele zile aproape o saptamana n-a dormit la pranz, n-a mancat mai nimic, a facut numai ce-a avut chef... emma in schimb s-a tinut bine de program si de papica... asa sunt foarte diferiti... ma bucur ca s-a tinut tare si ea si nu mi-a fact deloc febra decat exact in ziua in care am ajuns acasa inapoi... si ieri a fost ok si azi vad ca iar s-a trezit cu febra... o chinuie maselutele si dintii... i-au iesit tare anapoda... posibil tot din cauza lipsei de calciu... dar am fost la dr in romania si le-a facut schema pentru toamna iarna si ne punem noi la punct cu toate... le-a priit vacanta ca au facut multe progrese... s-au maturizat in 2 saptamani cat nu nu au facut-o in ultimele luni... mihai si-a dat ca lumea drumu` la vorbit si mi-am luat si eu de o grija... cu scutecul suntem rau in urma ca nu am putut inca sa fac nimic... urmeaza sa cumparam inca o olita si epntru emma si sa-i pun la program in fiecare zi pe amandoi odata
ca daca ii pun pe rand emma se duce la el si trage de el si nu intelege niciunul de nimic. O sa pun poze cu ei la plaja. Am prins o vreme excelenta si apa curata ca lacrima. Mi-am facut si eu damblaua si am inotat in mare cu mare placere... Am reusit si eu sa mai dau jos din kg.. Am 64 si vreau sa ma tin tare sa ma scap de inca 10... sa vedem cat m-o tine. Si cam atat... parca mai vroiam sa zic ceva darv am uitat... revin daca-mi amintesc Acum ma duc sa pun poze


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pishko spune:

Nu mai reusesc sa intru in contul de picasa. Ati schimbat parola?


Mergi la inceput