Geanta Bebelusului, un cadou pentru mamicile DC

Geanta Bebelusului, un cadou pentru mamicile DC | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

Geanta Bebelusului si jurnalul tau de sarcina

www.desprecopii.com/Images/Upload/GeantaBebelusului-mQ.gif" border="0">

Perioada celor 40 de saptamani de sarcina este cel mai frumos anotimp al unei femei. Si pentru ca ele trec asa de repede, dar si asa de intens - te invitam sa pastrezi cate ceva din memoria lor. Fa-ti timp cateva minute pe zi - si scrie despre tot ce simti in cel mai special Jurnal de sarcina: www.jurnaldesarcina.com . In schimbul acestor amintiri unice, vei primi un cadou special de la noi: GEANTA BEBELUSULUI - www.desprecopii.com/info-id-8991-nm-Geanta-Bebelusului-un-cadou-pentru-proaspetele-mamici.htm" target="_blank">vezi cum poti intra in posesia aceste genti frumoase, burdusita cu cadouri de la partenerii nostri.




Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Ne bucura multele reactii pozitive la aceasta actiune.

Pentru cine nu intelege cum se deschide un cont la www.jurnaldesarcina.com - sa scrie la adresa: jurnal@desprecopii.com



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Avem foarte multe reactii pozitive, va asteptam dragi gravidute!


Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ile30 spune:

buna,

sunt o mamica in devenire, nou ''aterizara'' pe forum si ma incanta ideea concursului mai ales ca la sf luni iunie sau inceputul lunii iulie va veni pe lume strumful nostru.

insa nu stiu cum sa procedez cu concursul, adik nu stiu unde sa scriu despre experienta mea...poate ma ajuta si pe mine cineva unde sa postez.... si nu stiu daca mai am vreo sansa avand in vedere ca m-am trezit tarziu sa ma inscriu pe forum.


multumesc,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Buna,

Nu e vorba despre un concurs aici. Fiecare graviduta care scrie cel putin intreari in www.jurnaldesarcina.com primeste aceasta geanta garantat. Cee ce trebuie facut este sa ceri deschiderea unui cont la adresa: jurnal@desprecopii.com si, dupa ce primesti instructiunile de a deschide contul - sa scrii acolo, in calitate de autor.



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ile30 spune:

multumesc mult pt raspuns

am trimis un mail catre jurnal@desprecopii.com si astept instructiunile despre deschiderea contului,ca sa ma apuc de depanat amintiri...

cred ca s-a produs o eroare cand mi-ati raspuns pt ca nu inteleg cate postari trebuie sa am??? si nici daca in zile diferite sau nu ????

multumesc de si scuze pt insistenta...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns casandralin spune:

buna
Am incecat si eu sa intru pe jurnal de sarcina dar din pacate nu pot sa postez nimic . cum se procedeaza?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns casandralin spune:

ce bine imi pare ca mi-ati raspuns. ce D-zeu e chiar atat de greu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Pentru cine nu intelege cum se deschide un cont la www.jurnaldesarcina.com - sa scrie la adresa: jurnal@desprecopii.com

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns casandralin spune:

STIMATE ADMINISTRATOR !!!!
AM SCRIS SI DEGEABA . DACA NU MAI SUNT GEN SPUNETI-NE MACAR. CE E CU MISTERUL ASTA?

11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Nu inteleg mesajul tau casandra. Nu am primit nici un mail de la tine si nu inteleg de ce faci presupuneri false - ce e asa de greu sa trimiti un mail si sa spui ca vrei cont?



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput