Guvernul Ponta

Raspunsuri - Pagina 65

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui inbox

Realitatea sunt cat de cat impartiali, sau mie asa mi se par! Mie asta cu Geoana mi-a ramas in cap fiindca mi s-a parut cam nedrept ce i s-a pregatit de catre propriul partid, mai ales ca nu cred ca era vreun pericol pentru PSD, in afara de topaiala de la prezidentiale...nu stiu cu ce a gresit :)!


Ohoo, azi copii in parc strigau ca scapam de Basescu si de mitzi pitzi...!

Da' de unde - acolo era Geoana versus Iliescu. A pierdut Geoana.Tot.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Aoleu,este pe romaniatv? unul Visan ,pdl-ist?care urla ca e .."lovitura de stat"....ca o fi c-o pati...si cum pot mai precis sa-i faca vant cucoanei aleia gheboase?






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

eumada, tu chiar nu intelegi ce se intampla in romania ...

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Asa repede,de la ora 15 pana la ora 21.53...mai e cam greu sa pricep.....e mult prea repede totul...daca maine nu mai avem nici parlament?
Ce au de se grabesc asa tare?Astia sunt ca intr-un film pe care l-am vazut demult,cu un jucator de fotbal american,care a ajuns la inchisoare.si-a facut echipa de detinuti pe care a antrenat-o contra echipei gardienilor si primele minute detinutii doar snopeau gardienii fara vreo legatura cu meciul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inbox spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

Citat:
citat din mesajul lui inbox

Realitatea sunt cat de cat impartiali, sau mie asa mi se par! Mie asta cu Geoana mi-a ramas in cap fiindca mi s-a parut cam nedrept ce i s-a pregatit de catre propriul partid, mai ales ca nu cred ca era vreun pericol pentru PSD, in afara de topaiala de la prezidentiale...nu stiu cu ce a gresit :)!


Ohoo, azi copii in parc strigau ca scapam de Basescu si de mitzi pitzi...!

Da' de unde - acolo era Geoana versus Iliescu. A pierdut Geoana.Tot.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa


Wow! Oricum, banuiam ca a fost vorba de ceva mai mult, dar chiar atat de mult? Adica, l-am cam subestimat pe Geoana inseamna! Bine politica nu este cea mai mare pasiune a mea, ca sa stiu atat de aprofundat unele lucruri...

In fine, da stiu ca au muncit oamenii astia in parlament azi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Citat:
citat din mesajul lui inbox

Citat:
citat din mesajul lui marius

Citat:
citat din mesajul lui inbox

Realitatea sunt cat de cat impartiali, sau mie asa mi se par! Mie asta cu Geoana mi-a ramas in cap fiindca mi s-a parut cam nedrept ce i s-a pregatit de catre propriul partid, mai ales ca nu cred ca era vreun pericol pentru PSD, in afara de topaiala de la prezidentiale...nu stiu cu ce a gresit :)!


Ohoo, azi copii in parc strigau ca scapam de Basescu si de mitzi pitzi...!

Da' de unde - acolo era Geoana versus Iliescu. A pierdut Geoana.Tot.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa


Wow! Oricum, banuiam ca a fost vorba de ceva mai mult, dar chiar atat de mult? Adica, l-am cam subestimat pe Geoana inseamna! Bine politica nu este cea mai mare pasiune a mea, ca sa stiu atat de aprofundat unele lucruri...

In fine, da stiu ca au muncit oamenii astia in parlament azi!!!

Uite ca in sfarsit isi merita banii parlamentarii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Asa repede,de la ora 15 pana la ora 21.53...mai e cam greu sa pricep.....e mult prea repede totul...daca maine nu mai avem nici parlament?
Ce au de se grabesc asa tare?Astia sunt ca intr-un film pe care l-am vazut demult,cu un jucator de fotbal american,care a ajuns la inchisoare.si-a facut echipa de detinuti pe care a antrenat-o contra echipei gardienilor si primele minute detinutii doar snopeau gardienii fara vreo legatura cu meciul...Madalina


Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."


Super comparatia !
Asa e, au uitat de meciul adevarat, isi dau la gioale.

Ma tem insa ca o miza tot este, asa, mai ascunsa: juatitia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

intrebarea mea este daca am perceput bine - dragii de pedelisti boicoteaza lucrarile, nu? well, asta nu-mi place - inteleg ca stiu si ei nitica aritmetica, si pricep cand x e mai mare decat y, dar cine i-a votat parca in scopul asta i-a votat, sa stea pe-acolo, si sa nu ma lase cu senzatia de partid unic care ia decizii cu o abtinere si zero voturi impotriva. chit ca rezultatul ar fi fost acelasi, mie mi-ar fi sunat altfel sa aud c-au fost cateva zeci de voturi impotriva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

ai perfecta dreptate, si eu ma intreb unde naiba erau pdlistii. Probabil la negocieri... cu USLul - aia le ofera bani pentru voturi si pdlstii vor mai mult si negociaza ...
oricum dezamagitor tot tabloul!

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada
Ziceti-le asta alora de la antena...3 parca...

Ne-am lamurit si in privinta traseului cablului tv....

Mergi la inceput