Guvernul Ponta

Raspunsuri - Pagina 63

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

invitatie la plimbare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Evident ca mergem la plimbare.
Chiar nu am mai fost de mult prin centru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Eu lucrez chiar in piata victoriei, asa ca sigur apar pe-acolo dupa sfarsitul programului.
Daca mai sunt doritori de pe forum, ne putem intalni macar sa povestim face-to-face despre copii, daca de politica ne-am saturat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

" The Economist: "Andrei Marga a fost incapabil sa prezinte agenda oficiala" cu care Romania a mers la Bruxelles."
Rugat de un ziar romanesc sa explice pozitia Romaniei la Bruxelles, purtatorul sau de cuvant a spus ca domnul Marga nu a avut suficient timp pentru a procesa informatia.

Subiectele fierbinti pentru Romania la Consiliul European, precum accesul la fondurile structurale sau in zona Schengen, au disparut din dezbaterea publica."

http://www.hotnews.ro/stiri-international-12662350-the-economist-andrei-marga-fost-incapabil-prezinte-agenda-oficiala-care-romania-mers-bruxelles.htm


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Lovituri la greu in seara asta pe Antene.
Invitati: Ponta si Andrei Nastase.
Primul nu a dat nici o declaratie pina acum, al doilea vrea sa ne smulga lacrima in coltul ochiului.

Baietii de pregatesc de atac clar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Adevaru-i ca in seara asta audienta mare va fi pe TVR 1, la finala CE de fotbal. Trebuiau sa contracareze cu ceva tare !

Eu ma uit la fotbal .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui catrinik

.... Andrei Nastase........

.................

poate isi face intrarea pe scena politica, o considera ca acum este momentul potrivit, cat e fiu de "ilegalist"...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Acu' si voi, ca suntem pe DC, daca tatal a dat-o in bara nu l-ati pune la inaintare pe junior ca sa va spele onoarea terfelita?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Eu cred ca "ei" fac in continuare tot ceea ce le sta in putinta sa il scape pe Nastase. Sau pregatesc terenul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inbox spune:

Am vazut putin pe Antena 3 cum povesteste Ponta despre cele 50 de zile de guvernare, si cum este dispus sa demisioneze impreuna cu presedintele, sa se intoarca la popor... si bineinteles a inceput cu binecunoscutul refren "si dai si lupta in Balcani, si clopoteii..." cu Basescu.

Eu cred, ca si cand nu va mai fi Basescu presedinte, el tot va avea subordonate institutiile statului, si tot va fi de vina pentru ce se intampla, va conduce din umbra, va face , va drege...mi-e teama, ca vom auzi placa asta multa vreme de acum incolo.

Mergi la inceput