Guvernul Ponta

Raspunsuri - Pagina 59

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Marius,pai in felul asta le-a dat nas...

Madalina


Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."


Daca ai senzatia macar ca acei infractori atunci au inceput infractiunile... nu pot decat sa spun decat ca ... esti departe de tot de realitate.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Nu stiu voi daca ati vazut, dar la un moment dat a fost intrebat Ponta ce e cu presedintele, sau unde este si el a spus ca se pregateste sa depuna plangete penala! La care ziaristul il intreaba, si ce faceti in cazul acesta si raspunsul lui Ponta" eu sunt prieten cu procurorii" Mie mi-a picat fata! Azi dimineata am vazut la Pro chestia asta, si parca tot nu-mi vine sa cred ca a spus asta!

De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Marius,pai in felul asta le-a dat nas...




Daca ai senzatia macar ca acei infractori atunci au inceput infractiunile... nu pot decat sa spun decat ca ... esti departe de tot de realitate.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa


Serios...... eu am vrut sa spun ca fiind bagati in seama de presedinte si sponsorizand campaniile electorale au devenit din ce in ce mai agresivi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Ai o senzatie eronata.


Astept exemplificarile tale. Presupun ca le ai. Vorba ceea 2 nu 5.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Si ar mai fi din cei 5 Ghenosu`,Damaschin,Bercea Mondialu`....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui valentinag

Nu stiu voi daca ati vazut, dar la un moment dat a fost intrebat Ponta ce e cu presedintele, sau unde este si el a spus ca se pregateste sa depuna plangete penala! La care ziaristul il intreaba, si ce faceti in cazul acesta si raspunsul lui Ponta" eu sunt prieten cu procurorii" Mie mi-a picat fata! Azi dimineata am vazut la Pro chestia asta, si parca tot nu-mi vine sa cred ca a spus asta!


Este clar, a luat-o deja pe tobogan!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

Ai o senzatie eronata.


Astept exemplificarile tale. Presupun ca le ai. Vorba ceea 2 nu 5.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa


Ba e corecta,cel putin din ce vad eu.Asta e opinia pe care o am,insa nu pot expune motivele public.Poate e gresita din punctul tau de vedere,dar fiecare cu perceptia lui,bazata pe motivele lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inbox spune:

Mie imi erea teama de derapaje si speram ca nu vor fi facute... dar vad ca deja, patinam artistic...! Mi-a revenit rapid memoria, zambetul lui Nastase pe targa, mi-a reimprospatat-o subit...


Mikyy, vreau doar sa imi cer scuze ca nu am crezut la inceput,intr-un scenariu gen "sinuciderea programata", am uitat in anii astia de ce sunt capabili unii...

Vreau sa imi spuna cineva de aici, ca ce se intampla acum este de bine,chiar vreau sa cred asta, poate ar trebui sa ma uit la antene si sa ma bucur ca suntem salvati... nu am intereseaza cine cu ce partid este, vreau sa imi spuna cu mana pe inima ca este bine ce se intampla!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Eu am plecat din Romania sa fac cariera si pentru ca imi plac provocarile. Nu am avut nici o problema materiala , mi-am permis sa-mi iau si casa, sa-mi tin si copiii in scoli private si cam tot ce am dorit. Am lucrat doar doi ani in sistemul oarescum de stat dar nu bugetar si am fugit vazand cu okii asta in '97. Am un master la o universitate din top 10 nerecunoscut in RO, noroc ca ai mei la job l-au apreciat.
Unicul lucru care m-a deranjat in RO este atitudinea lui merge si asa si manelizarea constanta.
Platesc taxe si impozite in RO, am cetatenie romana deci am dreptul sa comentez oriunde as locui.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

Eu iti spun cu mana pe inima ca NU este bine ce se intampla. Imi pare rau

Mergi la inceput