Guvernul Ponta

Raspunsuri - Pagina 38

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Stati ca "umbla" si la judecatorii de la CSM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

catrinik, lista e in crestere de la zi la zi.
Este trist ca in schimbul unor promisiuni mincinoase de crestere a salariilor si pensiilor, se trec cu vederea atatea scandaluri, incalcari ale legii, nerespectarea Constitutiei.
Democratia in Romania este acum la nivelul anului 90.
Asa cum spunea Cristian Mungiu (castigator al Palme Dor) - in acest moment, lipsesc doar minerii si e ca in 90!

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

da urmeaza schimbarea judecatorilor de la CSM, scapa in curand de Kovesi si de DNA.

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Ministrul Justitiei spune ca aceasta judecatoare este incompatibila pentru ca ...are si alte angajamente internationale:

Iulia Motoc-va rog sa-i cititi cv-ul si sa-mi spuneti daca aceasta persoana are vreun motiv sa ia decizii aiurea care sa ii puna in pericol cariera:

http://www.ccr.ro/default.aspx?page=composition/iam




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lo_li_Ta spune:

Iulia e sotia ambasadorului Romaniei la UE la Bruxelles, cel care va decide de fapt pe cine lasa sa intre maine pe usa la CE.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Sotul meu propune sa le dea lui Ponta si Basescu un scaun cu doua locuri la Bruxelles, cam ca si carucioarele de gemeni. Nu stiu cine-i pazeste in timpul sedintei sa stea cuminti, sa nu se bata ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lo_li_Ta

Iulia e sotia ambasadorului Romaniei la UE la Bruxelles, cel care va decide de fapt pe cine lasa sa intre maine pe usa la CE.


Aaaa... deci asta-i un mic santaj cu postul sotiei. Ca sa stie sotul pe cine lasa inauntru. Eu propun sa stea amandoi de dimineata la usa, care-i primul acolo cand deschide portarul ... tusti !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turturica spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

... lipsesc doar minerii si e ca in 90!



Minerii sint acolo, la costum si cravata, in guvernul Romaniei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

se anunta interesant, cred ca Victoras sta la usa si intra Basescu.


Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput
Mergi la inceput