Guvernul Ponta

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Offffff..de cate ori s-au discutat aceleasi lucruri pe la alte subiecte.....numa ca acu` sunt altii la conducere.Taberele sunt aceleasi.Depinde de ei cum or sa-si joace cartile....stim cu totii ca politica e....si politicienii se poarta ca atare.

Vreau sa vad de exemplu ca astia din USL(nu comentez cu cine tin eu) or sa-i lase pe astia pusi de PDL,deoarece eu stiu sigur si cativa oameni capabili care ar merita s ramana in fruntea institutiilor pe care le conduc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:



ASTA VA DUREA RAU
www.realitatea.net/inca-un-cv-cu-probleme-diploma-rovanei-plumb-e-de-fapt-certificat_943846.html?utm_source=Cub-politica&utm_medium=Clicks&utm_campaign=trkweb" target="_blank">si mai ziceati ca i-realitatea apara USL-ul...

Daca o facea Pdl-ul erau si mai huliti.Dar marinarul a lasat s-o faca astialalti ca sa pice ei prost.De fapt astea erau oricum in plan.

Urat de tot,dar v-am zis eu ca politica e....cum e...si nu sunt nici portocaliii mai buni decat rosii.Sau invers?

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Hei hei,la linkul meu....primul link adica e exact asta.Ma copiezi,Rufus?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Copiezi banuesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Nu, e bine copii, Marina.
Desprecopii.

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Aham...mi se parea mie ca ceva nu merge...in formularea mea initiala, da` io nu ma supar ca mi se atrage atentia.Se poate intampla oricui,ideea e sa nu se repete.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

il stiti pe ala micu, nu?
Iata cu ce probleme se confrunta el:)
http://www.evz.ro/detalii/stiri/dilema-lui-daniel-constantin-cum-sa-i-plateasca-lui-voiculescu-4728-de-euro-lunar-dintr-983026.html

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

De ce crezi ca a ajuns min. agriculturii? Ghici cine va castiga litigiul dintre Voiculescu si statul roman si implicit miza de 60 de milioane de euro? Merita 250.000 euro (oricum credit) in raport cu 60.000.000 euro? Care suma pare mai tentanta?

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

da, asa e marius, toata lumea stie ca prin asta micu, Voiculescu va da tunul de 60 de milioane, insa, se pare ca pentru majoritatea romanilor, asta nu e ceva scandalos ....

trist!

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput