Guvernul Ponta

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Eu cred ca Rufus se gandea ca Mazare va ajunge la gradinita Evei in farfuriile copiilor. Era doar o gluma cu subinteles, fara legatura cu Eva in mod special, ci cu gradinita, mancarea si numele primarului :).

Sa ma scuzi Rufus daca am inteles aiurea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaela_s
Eu cred ca Rufus se gandea ca Mazare va ajunge la gradinita Evei in farfuriile copiilor.

Rufus, te ineci inca o data! De data aceasta de ras.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Nah eram sigura ca am zis o prostie ca nu am urmarit subiectul am citit doar ultima pagina. Dar daca e de ras, atunci nu-i bai .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Deci a demisionat Mang. Sper ca un profesor din preuniversitar sa se descurce in aceste sase luni...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

And the Oscar goes to.... Liviu Pop, Secretarul General al Sindicatelor Libere din invatamant..

Pe pariu ca prima masura este sa le bage iar cotizatia de sindicat obligatorie pe fluturasul de salariu profesorilor? Cu mult inainte de mult promisa crestere a salariului.

Filmul asta pare din ce in ce mai prost sa fiu sincera:(

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Noroc ca e doar interimar.

Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loryi1974 spune:

Stie multe, de exemplu stie sa scaneze si sa traga la xerox. Si detine masterate insirate prin tot Ardealul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui viviana
Noroc ca e doar interimar.

Mai degraba interymar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Da, logic, se platesc latratorii. Acest individ era prezent pe metereze la Realitatea si Antena3.

jenant :(((

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput