Guvernul Ponta

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Nu cred ca m-am inselat asa ca nu ma pune sa caut declaratia ta online de apreciere!
Ups! Am cautat si nu am gasit, poate m-am ramolit inainte de vreme!
Scuze!
Acu chiar ca era de retinut admiratia pt. un personaj ca Mazare dar cine a facut-o totusi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Nu pricep...nu pricep p.s-ul.....iar Mazare e tare...

Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Aha!Deci iti place alde Mazare!
Lasa ca PS-ul ti-l explica sotul daca ii spui cum sta treaba!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Imi place tupeul si stilul lui zeflemist si cum ii trateaza pe guvernanti...sfideaza si are un tupeu...e tare ce mai..........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Imi place tupeul si stilul lui zeflemist si cum ii trateaza pe guvernanti...sfideaza si are un tupeu...e tare ce mai..........


Da, numai calitati

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Ti se pare ca-i merge rau?Sau ca e afectat de ceva anume?
Oameni ca el,care iau din viata tot ce se poate ca sa le fie bine,lui si familiei,respectiv baiatului,stau bine.A zis cineva ca nu are compasiune sau nu simte nimic?Nu.Cel putin ceea ce lasa sa se vada e demn de luat in seama.

Nu ma astept sa fie de acord lumea,dar eu prin definitie sunt contra.
Totusi eu cu cine votez?



Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Ti se pare ca-i merge rau?Sau ca e afectat de ceva anume?
Oameni ca el,care iau din viata tot ce se poate ca sa le fie bine



Mie mi se pare ca ia cam mult din viata pe banii contribuabilor constanteni!

Pare dus de val(aburi, praf sau fum,?) si isi face campanie cu declaratii ca va presta in viitor ca proxenet:vezi ce spune despre fetele noastre care misunau pe langa el si nu negau viziunea lui asupra impactului profitabil cu turistii arabi,!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Ca veni vorba, sa nu se mai spuna de cineva ca nu exportam si noi ceva!
Exportam la greu de peste 20 de ani(cate generatii!), fete de consumatie!Ete cu ce "Economie" ne laudam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Nu am spus ca sunt de acord cu el,ci ca-mi place stilul lui.E cu totul altceva.

Madalina si Eva-Maria
https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Nu am spus ca sunt de acord cu el,ci ca-mi place stilul lui.E cu totul altceva.

Eumada, sorry, stilul Mazare inseamna "trai neneaca" pe banii fraierilor si cu fetele la produs!
Ca romanii cu cap si din pacate nu numai ei prefera litoralul bulgaresc i se datoreaza in mare parte!
Asa ca in loc sa vina banii din turism la noi se duc la vecinii bulgari!
Sigur ca si banii din turismul sexual nu sunt de neglijat, dar din pacate sunt mai usor de neglijat de catre ...Fisc!Adica de noi toti!

Mergi la inceput