Bravo Ioana,Tzuky! Hai Titi,Diana,Anxy,enona!(49)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anitta_O spune:

Wow, deja? Felicitari, Joana! Sa aveti o viata frumoasa impreuna!
Tzuky urma sa vorbeasca cu Asparagus sau cu Deea din cate imi amintesc.
BelissimaEva, cu siguranta ca am edeme de la alergatul zilei de ieri, de la statul cu picioarele atarnate prin autobuze. Oricum o sa am in vedere si TA, o sa mi-o mai masor.
Noi o sa iesim pe-afara imediat, e o zi superba. Voi ce v-ati propus pentru ziua de azi?

Anitta, mama lui M - 8 ani si pustoaica de 33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anitta_O spune:

Titi, acum am vazut ca ai scris. Tu cum te simti?
Dienutza, Onutza, sunteti bine?
Ioana, cum e vremea in Munchen? Sotul meu trece azi pe-acolo si nu prea si-a luat haine super-subtiri, cum ar fi nevoie prin Romania.

Anitta, mama lui M - 8 ani si pustoaica de 33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daria76 spune:

Buna fetelor!
Imi pare ru ca nu am intrat decat foarte rar la inceput, dar sa stiti ca am citit aproape tot ce s-a discutat.
Voiam sa va anunt ca pe 20.04 a venit pe luma Bianca- Maria, 3100 gr, 51 cm, cezariana, 38 sapt.
Ar fi putu sa mai stea ca nu au fost contractii, dar lui mami i-a crescuit brusc tensiunea in ultima saptamana la 18, asa ca a trebuit intervenit de urgenta.
Sa dea Dumnezeu sanatate copilasilor mult doriti si parintilor lor sa-i creasca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mmamita spune:

mamaaaaaa, ce de emotii pe aici! !!!


Felicitari Mirina, Sabrina e absolut superbaaaa!

Felicitari Ioana, bun venit printului Cristian, sa fiti sanatosi si fericiti impreuna!


Felicitari Daria, sa-ti traiasca sanatoasa Bianca si sa va bucurati una de alta!


Hai Tzuky, hai Titi!!!!!!



Ce frumos! Chiar a venit primavara la odiseea nostra cu atatia fluturasi si floricele!

Cori, mami de Bubulina 1+ si acum Dalia Maya ... inca putiiiiiiin :)) (33+)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BelissimaEva spune:

Woow FELICITARI DARIA!!!!! FELICITARI SI BINE AI VENIT BIANCA MARIA !!!!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
cu Dorian Andrei 36 weeks +

AMR 3 weeks +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns titi143 spune:

Fetelor se pare ca sa decis sa mai stea, sa o mai streseze putin pe mamica. Nu am mai avut nici o contractie de vreo cateva ore. Daca apare ceva nou va anunt.

Ramona mamica fericita a lui Eduard (09.10.09) si 39+ Robert Aaron

AMR CATEVA ZILE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mmamita spune:

Elly, acum am vazut pozele tale - piticul e un scump, ce muuuult par are!! ..zambaret de numa' de pe acum si seamana cu tine clar! Pupicei prichindelului!

Cori, mami de Bubulina 1+ si acum Dalia Maya ... inca putiiiiiiin :)) (33+)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asparagus spune:

Anitta, ieri a fost superb, 30 de grade, soare mult, azi e mai racoare un pic, 26-27 la pranz, un pic innorat si vantulet. Oricum, zilele astea ramane destul de cald pentru noi, care nu suntem obisnuiti cu caldurile.

Daria76, felicitari si tie pentru floricica!

E epidemie de Bianca la noi la odisee

Ioana
mamica fericita de Lucas 18.01.2009 si 37+Bianca

www.foto-la.de/Lucas/" target="_blank">POZE LUCAS
POZE BIANCA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana85 spune:

Nu pot sa cred ce de surprinze in dimineata asta!

Ioana, felicitari! Recuperare usoara, laptic mult si puiutul sa fie sanatos, cuminte si mancacios!

Daria, felicitari pentru Bianca Maria! Sa fie sanatoasa si sa va bucurati de ea.

Elly, puiul e superb! Si seamana cu tine bine de tot. Si cu avatarul tau chiar. M-a apucat un drag de el, nici nu-mi vine sa cred ca in curand vine si inimosul meu iubit.

Virgi , sper ca totul e bine si in sectorul tau. Abia asteptam sa-l vedem pe Luca Constantin. Apropo, ii veti spune Luca ori Constantin? (cel putin in prima faza).

Anitta, tu cum esti cu contractiile? Ai revenit la normal? Eu sunt inca pe baricade. Am rareori ceva contractii dureroase, altceva nimic. Dopul cred ca se tot duce incet incet (foarte incet) de vreo saptamana. Am facut si o baie calda ieri, nimic. Dupa controlul de maine trec daca e cazul si la faimosul ulei de ricin (parca asta era...?)

Diana 38+ cu Mirciulica

AMR 1+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana85 spune:

Hai Tzuky!

Te-asteptam cu vestile! Cu toatw ca daca ai plecat la spital cu contractii la 5 minute... te-asteptam cu pozele .

Diana 38+ cu Mirciulica

AMR 1+

Mergi la inceput