LMA!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***422***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Frumu, frumu, frumu!

Ma uit la tine si ma intreb: te crede cineva ca ai 2 copii? Nici eu nu te cred...

PS. Pay it forward l-am vazut si eu, dar o sa-l mai frunzaresc. Mi se pare un inceput bun si potrivit cu contextul in care ne-am cunoscut noi

Aloo, s-aude? Prima tufata propunatoare ramane OLGA!

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Si eu sunt fan de camasi albe. Chiar la ziua lui David am purtat una

https://picasaweb.google.com/olgagireada/LMADavid3Ani?authkey=Gv1sRgCOjQ2reWntOhrAE#5732747044713160482

Olga, mamica fericita de David (16.04.2009) si Leon (19.02.2012)


CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Citat:
citat din mesajul lui Floric

Of, am spicuit si eu Lumea lui Vladimir. Caci nu am puterea sa citesc. Am dat mesaj. Sper sa fie bine. M-am dat peste cap.

PS. Daca nu am primit mesaj de la 848, inseamna ca nu am trimis corect?

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel



Imidau singura quote,. Am primit mesaj de confirmare de la Fundatia Mereu aproape. Nu inteleg?????

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Am inteles, Ana. Gata. Am rezolvat.

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Frumu, frumu, frumu!

Ma uit la tine si ma intreb: te crede cineva ca ai 2 copii? Nici eu nu te cred...



Nu crede nimeni nici ca are un singur barbat s-o venereze, zeita!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Multumesc fetelor sunteti tare dragute Daca nu ma crede nimeni le arat burta si tatele si atunci siguuur ma cred (ba o sa li se faca si un pic mila de mine ). Impachetata arat bine, daca dau jos ambalaju

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Raport pe ziua de astazi:

- n-am mancat nimic dulce
-fainoase: o galusca din supa
-am mancat dupa 8 (pe la 9 ) 2 medalioane de legume

Ina sa stii ca si eu tin cam aceeasi dieta ca si tine, chiar am fost surprinsa cand ai scris.

Asta micu iar e constipat. I-am pus un supozitor, dar n-a facut si a adormit deja. Cred ca o sa faca la noapte

Fug la somn ca maine am zi lunga: vaccin bebe, stomatolog (am dintii praf dupa sarcina asta), trebuie sa merg sa depun actele pt indemnizatie (n-am nici un chef ) +curatenie (cea de toate zilele)

Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Noapte buna, fetelor! M-a prins si pe mine somnul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Seara buna!Va multumesc tare mult pentru urari, va pupam pe toate!Am avut o zi plina, sunt in urma rau cu cititul, am spicuit doar, Dodo, multa sanatate!Gina, nici mie nu-mi plac pantofii aceia, si pentru ca ai mentionat de pantofii negri must-have, mi-am dat seama ca am pantofi de n culori, numai negri nu Dupa ce aseara am stat pana la miezul noptii sa montam tortul cu Alba ca Zapada, azi Eva a primit cadou un tort in forma de papusica absolut impecabil, din pacate pentru mine, roz , ca asa a solicitat sarbatorita, se pare. Asa ca tortul meu printesa a fost beteag rau pe langa cel de cofetarie.Azi am sarbatorit cu bunicii si cu nasii, sambata avem petrecerea cu picii. O sa va arat poze cat de curand.Sunt rupta de oboseala, dar va las cafeaua pe maine dimineata, in caz ca nu mai intra nimeni in noaptea asta!Ah, eu cu Chato ma aseman cel mai putin, dar asta nu inseamna ca nu imi place de ea foarte tare, e de fapt din categoria "asa as vrea sa fiu".Anaan, multumesc pentru detalii, chiar imi bateam capul sa vad cu ce ne deosebim noi doua, si nu gaseam nimic "categoric"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

M-a lovit gandul ca azi e 24 aprilie si chiar nu pot sa ma culc fara sa le urez pe cele doua nastrusnice sarbatorite de azi. Asadar:

La multi ani,dulce Sophiphi! Fericirea, libertatea si dragostea de care te bucuri acum sa te insoteasca toata viata!

La multi ani, Kathy gazulina! Ochilor aceia minunati ai tai sa li se arate numai frumusete, pe care tu sa o-ntorci lumii prin tot ceea ce faci! (Vedeti ce poetica sunt?! dar e vorba de nora mea, asa ca efuziunile sentimentale sunt permise!)

Mamelor-creatoare a acestor doua minuni le expediez un apasat!

Edit: am uitat sa-i ofer o floare si Gazei mici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Anamaria

Acum chiar ma culc!

Mergi la inceput