Ghiceste sunetul EDITIA 11 - AVEM CASTIGATOR

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui Steli1992



Multumesc fain pentru felicitari. Si multumesc celor care au indicat ca trebuie sa incerc sa prind trifoiasul noaptea sau dimineata devreme.

Admin, ti-am trimis datele de contact pe mail. As dori sa donez o mica parte din castig pentru o campanie umanitara. Ma ajuti?



Avem mai multe cazuri. Este suficient sa te decizi cum anume doresti sa procedezi(pt ce caz optezi) si faci plata directa in contul dorit.
Insa cu acest mesaj mi-ai dat de gandit daca nu ar fi mai bine pe viitor sa avem un cont dedicat in care sa retinem direct sumele donate din eventualele castiguri daca asa va dori castigatorul/castigatoarea si sa folosim acesti bani in functie de optiunea voastra.
Daca nu te descurci sa imi spui.
Daca doresti sa facem noi plata direct (pe modelul de mai sus) intr-un cont dedicat unui caz ales de tine si asa cred ca se poate si tu sa primesti direct suma mai putin valoarea decisa de tine.
Putem sa tinem legatura si PM daca doresti sau prin mail (marius@desprecopii.com)



www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Am trimis banii. De asemenea, la cererea lui Steli1992 am pus 100EUR in contul campaniei Monica70.

Multumesc in numele Desprecopii.com si Moniza70 pentru donatie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Steli1992 spune:

Multumesc si eu. O sa confirm cand intra banii in cont.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Steli1992 spune:

Am primit premiul. Multumesc DC.

Mergi la inceput