Modele caracterizari

Modele caracterizari | Autor: claudia_79

Link direct la acest mesaj

Buna seara,
Numele meu este Claudia si sunt noua pe forum. Am inceput demersurile pentru a adopta insa a aparut si o mica problema. Cei de la DGASPC ne-au spus ca avem nevoie de caracterizari de la vecini, prieteni, rude si de la serviciu. Ideea este ca atunci cand am vorbit cu apropiatii pentru aceste caracterizari, ne-au cerut modele si nici noi nu prea stim ce sa le spunem. Tocmai de aceea avem marea rugaminte sa ne ajutati cu astfel de modele.
Multumim din suflet.
O seara frumoasa, Claudia

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns petra73 spune:

claudia,
mai este un topic "modele declaratie...", acolo am primit si eu modele,
din pacate nu le-am pastrat, dar sunt sigura ca cineva te va ajuta.
succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

Citat:
citat din mesajul lui claudia_79

Buna seara,
Numele meu este Claudia si sunt noua pe forum. Am inceput demersurile pentru a adopta insa a aparut si o mica problema. Cei de la DGASPC ne-au spus ca avem nevoie de caracterizari de la vecini, prieteni, rude si de la serviciu. Ideea este ca atunci cand am vorbit cu apropiatii pentru aceste caracterizari, ne-au cerut modele si nici noi nu prea stim ce sa le spunem. Tocmai de aceea avem marea rugaminte sa ne ajutati cu astfel de modele.
Multumim din suflet.
O seara frumoasa, Claudia

Buna Claudia
asa cum a spus si Petra sunt multe caracterizari pe acest forum , am luat si eu aceste modele, dar prietenii, vecinii, colegii de serviciu ne-au facut caracaterizari mie si sotul asa cum ne vad ei zi de zi, si au incercat sa arate in aceste caracterizari ca iubim copii, si putem fi niste parinti adevarati.
am sa caut aceste caracterizari si ti le trimit
mult succes


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

Citat:
citat din mesajul lui claudia_79

Buna seara,
Numele meu este Claudia si sunt noua pe forum. Am inceput demersurile pentru a adopta insa a aparut si o mica problema. Cei de la DGASPC ne-au spus ca avem nevoie de caracterizari de la vecini, prieteni, rude si de la serviciu. Ideea este ca atunci cand am vorbit cu apropiatii pentru aceste caracterizari, ne-au cerut modele si nici noi nu prea stim ce sa le spunem. Tocmai de aceea avem marea rugaminte sa ne ajutati cu astfel de modele.
Multumim din suflet.
O seara frumoasa, Claudia


Uite-aici ce ai nevoie:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=128594&whichpage=7

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=6&TOPIC_ID=128594#4816540

inca odata bine ai venit in clubul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_79 spune:

Multumesc pentru ajutor.
Vroiam ceva modele pentru ca cei apropiati ne tot intrebau cum trebuie sa sune aceste caracterizari. Nu stiu de ce am impresia ca s-a complicat procedura de adoptie cand ar fi trebuit sa se simplifice. Spun asta pentru ca doamana de la DGASPC ne-a spuns ca de la modificarea legii perioada de obtinere a atestatului a crescut de la 60 la 120 de zile, se cer mai multe caracterizari si or sa ne faca mai multe vizite. Oricum nimic nu mai conteaza in afara de faptul de a ne gasi ingerasul pe care il asteptam de atata timp in viata noastra.
Mult noroc tuturor si sa auzim numai vesti bune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

Citat:
citat din mesajul lui claudia_79

Multumesc pentru ajutor.
Vroiam ceva modele pentru ca cei apropiati ne tot intrebau cum trebuie sa sune aceste caracterizari. Nu stiu de ce am impresia ca s-a complicat procedura de adoptie cand ar fi trebuit sa se simplifice. Spun asta pentru ca doamana de la DGASPC ne-a spuns ca de la modificarea legii perioada de obtinere a atestatului a crescut de la 60 la 120 de zile, se cer mai multe caracterizari si or sa ne faca mai multe vizite. Oricum nimic nu mai conteaza in afara de faptul de a ne gasi ingerasul pe care il asteptam de atata timp in viata noastra.
Mult noroc tuturor si sa auzim numai vesti bune.


Claudia acum vad ca esti din severin, suntem din acelasi oras


Mergi la inceput