FIV CU OVOCITE DONATE - Cap. 17

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irilac31 spune:

Alina...succes azi la eco


MTHFR A1298C genotip heterozigot; Factor XIII genotip heterozigot; PAI-1 genotip homozigot
2 FIV nereusite la Budapesta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns apalina spune:

buna dimi .Bafta la beta fetele ,sa fie o zi de bun augur.Alina succes la eco ,la intalnirea cu inimioara-ele.Smaick iti doresc mult noroc so ovo de caliate sa se lase cu doi bb-ei la burtica.PUP GRAVIDUTELE

minunea mea are 14 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tusferi spune:

Dragele mele, am intrat de la birou sa nu va mai tin pe jar. Din pacate la mine vestile nu sunt bune, a iesit negativ.
I-am scris deja Svetlanei ca mergem mai departe cu ei si ii trimit si avansul sapt viitoare.
Pup toate fetele

Mutatie 677 C>T in gena MTHFR in stare heterozigota, Mutatie -675 4G in gena PAI- I A in stare heterozigota, Mutatie fact. XIII - genotip heterozigot, AMH 0.11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Tusferi iubita capul sus stiu cit este de deprimant dar nu uita ca mai ai inca soluti nu este totul pierdut deci fi increzatoare ai vazut ce de burtici avem aici de brno

amalia tsakoniati(matusa)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Tusferi, e greu... Important e sa reusesti sa depasesti momentul si sa mergi mai departe, e bine ca esti asa avansata în discutiile cu svetlana.
Asa cum stii, majoritatea din noi am avut cel putin un esec pana am ajuns la brno, stim prin ce treci si suntem gata sa iti oferim tot sprijinul.
Te imbratisez



Multumesc, Doamne!

_
C677T HETEROZIGOT
Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

tusferi, imi pare rau ...chiar e cel mai crud moment...dar capul sus...vad ca ai curaj sa nu te opresti o perioada cum a facut roadetot...bravo pentru curaj...Dumenzeu e bun si te ajuta sa treci mai usor...nu e timp de pierdut asa ca iti tin pumnii si te imbratisez cu drag...tare as vrea sa ma molipsesc de la tine cu taria ta de caracter....orice sut in fund e un pas inainte...nu trebuie sa te opresti niciodata pana nu iti implinesti visul!!!...te pup si sunt alaturi de tine!!!

pup fetele....bichi te asteptam si pe tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sper spune:

Tusferi



Speranta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Looana spune:

Tusferi i-mi pare rau pt rezultat dar ma bucur pt ca vad ca deja ai scris cu Svetlana si ai sa treci mai usor peste acest esec,e bine ca incepi sa-ti faci alt plan de mers...iti umpli timpul cu noul plan si in plus ca incepi sa iti faci planul nou.Eu stiu ca si tu vei fi o frumoasa gaviduta de Brno in curind,te pup
Amalia aseara te-am sunat ,erai plecata nu te-am gasit.
Eu sunt bine ,crestem mari incet,saptamana viitoare mergem la Dr. in rest noi mult ,nu facem nimica ,decit nu ma mai satur de somn,adorm instantaneu daca stau un pic.
Va salut pe toate gravidutele si pe cele in devenire

Looana Primavara incepe cu tine

Trombofilie Ereditara MTHF C677-T heterozigot
Imunofenotipare limfocitara (limfocitare T, B, NK)
4 sarcina naturale oprite din evolutie + 1 Fiv (intre sap. 5-7)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaick spune:

tusferi imi pare rau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bichi spune:

Buna fetelor!

Tusferi imi pare deosebit de rau, intrasem ca sa citesc rezultatul tau!
Eu am fost la analize dimineata la o clinica Sante si rezultatele vor fi gata marti dupa-amiaza!.
Nu-mi venea sa cred! 4 zile pt. beta si progesteron! Sotul meu m-a intrebat daca nu cumva trimit analizele la prelucrat in afara Romaniei!
Va pup pe toate si va urez un bun sfarsit de saptamana!

Mergi la inceput