Prietene la bine si la greu - 163

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:



Neata

Licu Iulian vorbeste acum destul de bine, face fraze, povesteste etc dar are momente, si nu rare, in care vorbeste intr-o limba necunoscuta. SI uneori inventeaza cuvinte pe care daca le repeti dupa el, se prapadeste de ras, deci e clar ca stie ca alea nu exista .

Tina vacanta frumoasa si relaxanta sa aveti!

Ramo felicitari pentru baietel! Si eu daca as mai face unul, tot baiat mi-as dori sa fie, sa vezi joaca mai incolo si preocupari de baieti

Dozz poate e buna pauza asta la mancare. Cred ca tie iti foloseste in primul si in primul rand, sa te mai relaxezi putin . Olitei pare-se ca nu i-a venit vremea... ai intrebat-o daca vrea sa-i pui pampersul pe olita?

Raluci si Iulian la fel, a luat ceva de la gradinita si i-au curs cei mai multi muci de cand e el pe lume . Plus tuse


Filmuletele sunt pe youtube (cele de pe blog se vad cu mozilla, cu explorer nu merg). Asta e cel cu www.youtube.com/watch?v=XWQie0g4hj0" target="_blank">cititul si mai e unul cu www.youtube.com/watch?v=oOi7ZwzyTqI" target="_blank">cititul si ruptul in care se vede cat de putin reusesc sa ma controlez . Aseara ne-am pomenit ca citea de la televizor un nume scris cu litere mari .




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

neata
fac eu capitol nou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:




CAPITOLUL 164

Mergi la inceput