Prietene la bine si la greu - 163

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

La multi ani Lalu!!!
La multi ani Magda!!!

Dymo imi pare rau, sper sa treceti cumva si peste perioada asta, trebuie sa fii tare pentru Danut, el are nevoie de tine cel mai mult. Big hug

Strumfitelor sunteti niste frumoase toate 3

repede o poveste si de la noi...azi Sabi a facut caca singura la olita la gradi, apoi s-a apucat de mestecat in el cu manutele ... bineinteles acompaniata de "pfffuuuu, ce pute"

Lumi ma bucur pentru voi ... asa tanjesc si eu dupa niste timp petrecut la curte, pe iarba, cu animalute....va pup tare tare

Monis eu nu am reusit sa vad filmuletul ala, imi tot aparea o reclama cat jumate de pagina si nu am putut sa o inchid ...anyways, va pup

gata, ca ma trage de maneca sa merg sa-i pun muzica, offf, nu are rabdare la nici un desene, mai mult de 2 minute nu pot sta jos

noapte buna mamici si pitici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

La multi ani Lalu!
La multi ani Magda!

La multi ani Floricik!


Sa fiti sanatoase si fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

La Multi Ani Flori, sa fii sanatoasa bucuroasa si sa ai o zi miunata. Drum Bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

floricik La multi ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Floricik La multi ani!!!!

Dymosper sa ramana doar o suspiciune si sa nu ai probleme. Imi pare rau prin ceea ce treceti.

Magda felictari pt ca sunteti in grafic.

Ancuta ce tare a fost Sabinuta!!! Imi inchipui ce bucuroase au fost ingrijitoarele.


Ca venii vorba de desene, noi stam aproape exclusiv pe Disney jr. Vrea numai Mickey Mau, Mimi, Vufi (Goofy), Daiji, Moukie, Manny... Noi nu mai putem sa ne uitam la altceva. Daca ma mut la celalat tv vine dupa mine si iar ma bate la cap cu Disney jr. Le stiu pe de rost. Maica-mea se duce acasa la ea, unde se uita pe ... Minimax. Mi-a zis ca te cateva ori s-a trezit deschizand tv direct pe desene.



Participam la Concursul Klorane
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=momente%20klorane%20bebe&page=1" target="_blank"> Va rugam votati pozele da1 si da2. Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Flori!!! sa fii sanatoasa si iubita!!!


Lectura de azi





Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali762000 spune:

LA MULTI ANI Floricik!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


La multi ani, Floricik! Multa sanatate,implinirea tuturor dorintelor,si multa fericire alaturi de cei dragi!

Magda si Lalu,inca o data La multi ani!

Va pup pe toate, sunt pe fuga, ca plecam la Londra.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

La multi ani Floricik !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

La multi ani, Floricik !

cu scuzoaiele de intarziere de rigoare
La multi ani, Magda!!
La multi ani, Lalu!!

Eu mi-am prins urechile mai nou intr-un serial turcesc pe net,stau noaptea sa tot vad episoade, pana nu il termin nu pot vorbi/vedea/discuta altceva, tre sa imi fac damblaua..

Dymomo, sper sa nu ti se confirme diagnosticul de pneumonie, si, sa ii dea Dumnezeu soacrei zile linistite si cat mai putina durere..

De rest, nimic nou pe meleaguri mangaliote, a fost super cald zilele trecute, foarte fain de plaja pt doritoare, acum s-a mai racorit putin. Dragos a inceput timid sa mearga in patru labe, nu mai pot sa il las deloc nesupravegheat ca imi cade de peste tot, se loveste de mobile daca il las pe jos, pocneste capul de parchet...cu de astea ne distram. Amalia il imita din ce in ce mai des la gesturi, se intoarce la stadiul de bebelus si ea.

Mergi la inceput