Mamici inimoase de Constanta - 162

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Neata! Multumim mult de raspunsuri!
Am ajuns ieri la dr Avram, mi-a lasat exact aceeasi parere ca si tie . Pe linga aceeasi atitudine de care spuneai si tu(deci nu a avut o zi proasta atunci, asa e ea ), nu a folosit manusi si si-a bagat degetele cu niste unghii urite si neingrijite in ochii copilului meu. Cu greu m-am abtinut sa nu zic ceva. Noroc ca doar ce am facut vaccinul saptamina asta si ne-a chemat peste 1 luna pentru dezobstructie.Intre timp am vb cu dr noastra pediatra si mi-a recomandat ori dr Mrini ori Turu, care vine de la Bucuresti.
Gabi, am primit saptamina asta banii, dar nu am ajuns sa-i depun. Mi-e cam greu , recunosc, sa intru la banca cu copilul dupa mine , ca nu are rabdare in brate sa stau eu la coada . Ai drum in Constanta saptamina carte vine? Ca mi-ar fi mai usor sa ne intilnim undeva sa ti-i dau.

Ghiulten, mami implinita de printesa-domnisoara Ayla (15.01.2004) si buburuza mica Alara (25.01.2012)

Hai sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare http://viatacudba.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

happy, daca ai alternative, mai bine sa le incerci. sanatate micutei!

eu am intrat sa va las cateva poze de www.dropshots.com/vladis#albums/primavara%202012" target="_blank">primavara si cateva incercari din lungul drum spre tainele www.dropshots.com/vladis#albums/capodopere%20vlad" target="_blank">scrisului si www.dropshots.com/vladis#albums/vlad%20citeste" target="_blank">cititului

we placut!


mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

E belea Vlad! Aia cu ailaviu m-a dat pe spate!

Ghiulten, mami implinita de printesa-domnisoara Ayla (15.01.2004) si buburuza mica Alara (25.01.2012)

Hai sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare http://viatacudba.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui happymumy


Gabi, am primit saptamina asta banii, dar nu am ajuns sa-i depun. Mi-e cam greu , recunosc, sa intru la banca cu copilul dupa mine , ca nu are rabdare in brate sa stau eu la coada . Ai drum in Constanta saptamina carte vine? Ca mi-ar fi mai usor sa ne intilnim undeva sa ti-i dau.

Drum nu am la Ct decat la sfarsitul luni....decat daca Doamne fereste am nevoie de doctor la copii...

Am admirat scrisul si cititul lui Vlad...super pentru inceputAngi multumesc pentru tot!
PS:Happy nu stiu daca ai citit in urma....dar banutii sunt pentru Bibi,David si Bogdan...poate cu mamice lor te poti intalni ...daca nu o sa-i retrimit eu
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Happy, sper sa fie ok cu alt medic.

Noi suntem de ieri in delta. E soare, frumos, dar nu prea imi place . Eu oricum nu ma omor dupa apa si barci. Suntem la Cormoran si mi se pare nejustificat de scump pentru ceea ce ofera. In plus, se pare ca ne-am facut un obicei sa ne imbolnavim in deplasari. Maria nu se simte bine, a facut febra si e tare maraita.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Tocmai am facut o plimbare lunga cu barca si a fost frumos ca sa nu spun ca am venit degeaba. Maria nu e prea bine, ii dau nurofen, o doare rau gatul. Ea s-a simtit rau si saptamana trecuta, dar credeam ca i-a trecut.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata doamnelor
cum v-ati distrat in zilele libere?
Cornelia, sper ca e ok Maria, acum ca s-a intors la scoala
o zi frumoasa sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

hey, fete!
noi ne-am plimbarit prin mamaia, navodari, scoica land, 2 mai si bineinteles la gratarul de rigoare acu' abia asteptam vacanta...

happy, da', chiar e de belea, noi ne amuzam teribil, insa lui ii place sa fie in centrul atentiei in orice ipostaza, asa ca nu se rusineaza.

dodo, cu multa placere, sa strangeti cat mai multi banuti pt bogdan

saptamana asta cica sunt plimbari gratis cu vaporasul de la pasarela nou construita in dreptul hotelului victoria din mamaia si pana in portul tomis.




mami de miruna si vlad

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata!
Ghiulten, cum mai e ochisorul Alarei? ati mers la alt oftalmolog?
Angi, chiar ca si eu astept vacanta.... cu trenul din Franta .
Merry_ana cum mai esti? au mai pierit din simptome?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna!

Voi visati la vacanta si eu mai am putin si incep munca, abia ma obisnuisem fara stres

La bulgari a fost super, m-am balacit in piscina o gramada, ca imi doream de ceva vreme, plimbari lungi prin statiune si stat cu prietenii pe terasa pana tarziu, un adevarat rasfat pe noi

Vroiam sa va rog, daca cunosteti tineri, mai mult fete,de preferat studenti la teatru si arte plastice, pentru activitati de animatie petreceri pentru copii, astept PM.

Daca nu veniti la un scurt raport strig catalogul






Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput