Aradence DC (171)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

LA MULTI ANI ADA!!!

ALINA imi si imaginez cu telefoanele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Sa ne traiesti intru multi ani fericiti, ADAAAAAA!!!!!!!!!
La multi ani!

Mama Marei si a Dorei


www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Alina, Moni, Cristina - va multumesc mult. pentru toata lumea.

Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana11 spune:

La multi Ani!

si o dedicatie speciala

http://www.youtube.com/watch?v=gs_jypDKVS8

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ada, sa-ti urez si acilea? no hai ca dupa zici ca-s magaritza
La multi ani!
Sa ne fii fericita si iubita




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani Ada. Sa ne traiesti 100 de ani fara reparatii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Diana, Clau si Gabi - multu mult de tot. Diana, e super melodia, n-am auzit-o niciodata. Mersi. Le pupacesc mult si pe cele care m-au sunat.
Mi s-a stricat masina ieri...asa..in drum, la semaforul de langa leonardo de pe centru.


Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Citat:
citat din mesajul lui adablackcat


Mi s-a stricat masina ieri...asa..in drum, la semaforul de langa leonardo de pe centru.


Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC


n-ai reusit sa o repari? Frumos cadou de ziua ta



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Ada!
Mii de scuze pt intarziere, insa nu mai apuc sa intru pe net decat f tarziu seara, si acum in ultimele zile doar extrem de putin ca sunt ff bolnava....
Am laringita, de 3 zile iau antibiotic, si acum am ramas si complet fara voce...plus ca dorm de rup....ma simt ff rau...

In rest nimic interesant...munca multa si cam atat!

Va pe toate!


www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Iarna%202012&page=55" target="_blank">Pozele noastre in concurs(ym1 si 2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Salutare !
Hai ca vin si eu cu vestile proaste,sorry dar ati zis sa scriu.
Ultimul rezultat 35 mm nodulul la plaman,plus inca doua noi leziuni aparute de 3 mm si 11 mm.Bonus un nod limfatic nou in zona para-aortica 18 mm.Clar efectul inhibitorului Braf s-a dus deja (media de functionare e 6-8 luni) si din august anul trecut,cam acolo-s.
Acum s-a cam dus si planul cu operatia aia la plaman,asa ca incep sa trimit mail-uri sa vad daca ma primeste careva undeva,la vreun trial cu celalalt medicament ipilimumab.

Mergi la inceput