FIV CU OVOCITE DONATE - cap. 16

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cocolino2010 spune:

Sper mi-ai facut pofta de clatite vorbind despre clematite. Nu stiam ca se numesc asa acele flori urcatoare albastre (am intrat pe net sa le vad) In balcon cum le-am cultivat, in ghivece? nu sunt de gradina? S-au catarat pe balcon, pe scarite? Se pot inmulti prin butasi? Avea o vecina la tara dar nu m-am gindit sa-i cer un pui. Eu am un pui de Bougainvillea pe care vreau sa-l fac mare sa-l duc la casa de la tara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sper spune:

Amalia eu sunt plina de speranta dar AMH-ul ala al meu m-a coborat cu picioarele pe pamant. Ma rog la DD sa am macar un embrionas frumos de zi 3 sa pun, 2 ar fi super mega bine iar de congelat nu mai vorbesc pt ca e ceva imposibil de realizat.
Sa-mi tineti pumnii pt maine, am eco pt endometru, dc e ok ma urc pe val luna viitoate.



Speranta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Sper sunt absolut sigura ca va fi bine, ramai în starea asta de optimism ca te ajutavf mult
Cocolino eu l-am luat pe sot la toate eco, deci si la cele transvaginale. Pana la urma e un act medical, sonda aia nu e o jucarie sexuala, asa ca nu ai de ce sa te jenezi.
La noi inca nu s-a vazut nici cocosel nici gogosica, doar 2 nazdravani care isi trageau palme si picioare, sunt cam batausi. Sau poate astea sunt manifestarile de afectiune la aceasta varsta.



Multumesc, Doamne!

_
C677T HETEROZIGOT
Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sper spune:

Cocolino sunt plante de gradina, alea de le am in balcon asteapta sa fie duse tot in gradina Sunt unele care merg si in ghiveci dar tb sa fie mai mare (15-20 l) si tb sa ai un balcon cu soare mult si sa nu fie inchis. Am facut o comanda externa pt clematite impreuna cu alte fete pasionate de flori, am comandat soiuri care nu se gasesc la noi. Eu dc vad o floare care mi-o doresc nu pot rezista, o cumpar imediat.
Se pot inmulti prin butasi toamna tarziu cu PET in cap (cum se inmultesc trandafirii) .



Speranta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sper spune:

Brigite



Speranta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sper spune:

Cocolino bougainvillea va muri dc o lasi iarna afara, nu e pt zona noastra.



Speranta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Sper, ma tin de mult sa -ti scriu ca am contul de mail blocat insa dac#259; pot ajuta cumva sau ai nevoie de ceva sa scrii pe pm. Tot zic ca rezolv problema inboxului meu dar deocamdata nu am ajuns. Pup



Multumesc, Doamne!

_
C677T HETEROZIGOT
Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sper spune:

Brigit bine ca mi-ai spus
Amalia pune pe sunphoto poza cu marutul ca nu-l vad bine in avatar.




Speranta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Sper puiule ai uitat de AMH MEU 1.03 pmol/L ia fa tu schimbara cum sti si FSH 94 cicu ioc si cind am fost la kinica erau pe ambele ovare cred ca erau 5-7 mmulte asa ca ,capul sus fata cu speranta

amalia tsakoniati(matusa)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Sper nu mai stiu unde am facut contul pt poze tu mai sti ia trimitr daca mai linck ul sunt batrina si uituca ce sa mai

amalia tsakoniati(matusa)

Mergi la inceput