Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (7)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Bravo Maria pentru prietena de la gradinita!

Irina cum mai e? Din toamna merge si ea la gradi?

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Eu n-am experimentat mersul la serviciu cu copilul desi am vazut ca si pe aici se practica... Mai bine stam acasa si ne facem de cap

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Buna, dragi mamici, sper ca ati avut un weekend minunat grozav
Azi am reintalnit fetele frumoase din Tara Soarelui Rasare ( de data asta in formatie largita ). Exact cum marturisea si Sabina, totul a fost natural, nu am simtit nici o clipa ca nu ne-am fi vazut de 3 ani. Citind mereu vesti si vazandu-le in poze cum cresc, distanta devine relativa...
A fost o intalnire minunata, copiii s-au distrat de minune ( Maria a fost f.suparata ca nu am stat decat 2 ore, nu ar mai fi plecat de acolo ), mamicile calde si radioase... Locul de joaca s-a dovedit a fi alegerea ideala, am fost numai noi, iar temperatura tocmai potrivita pentru a le permite copiilor sa alerge si sa se joace in voie fara sa transpire.
Japonicile sunt absolut adorabile. Toate 3 ! Zici ca sunt surori, zau !
Multumiri tuturor pentru inca o intalnire de care ne vom aminti mereu cu drag !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Da, carpatina, din septembrie se gradinareste si Irina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Luiza multumiri pentru cronica frumoasa si precisa. A fost intradevar minunat.

Salutari tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Felicitari toma_lly, sa fie sanatoasa!

Cristina, 9+ si mamica de Alessia Stefana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Am fost si noi la intalnirea de duminica, si intr-adevar a fost minunat! Ma bucur ca am reusit sa o cunosc pe Sabina si pe fetitele ei scumpe si sa le revad si pe celelalte mamici. Atmosfera a fost foarte foarte placuta, Antonia si Filip s-au simtit si ei tare bine. Poate mai reusim sa ne vedem si weeke-endul viitor intr-un parc care sa fie ok pentru mai multe mamici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Hop si eu!
Acum vine la noi sarbatoarea pt. o zi, asa ca azi am avut timp de leneveala la birou....nu mai tin minte cand am intrat ultima oara pe forum de la birou...merg sa va citesc, macar capitolul asta sa/l dau gata.
Felicitari pentru bebe Antonia Ilinca, Tomitza! Sa aiba o viata minunata!
Papanasho, imi pare rau! Sa treci cu bine peste incercare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Sper ca ati avut un 1 mai cat mai frumos,nu ca al meu....
din ce am citit si vazut pe FB fetele s-au intalnit iar pozele si protagonistii superbi.

Eu am ratat intalnirea... alta poveste........mi-am rupt mana stanga,chiar la incheietura, este in gips...ma doare, dar nu ma plang de asta, mai rau este ca nu pot sa fac nimic in casa, nu ma pot spala sau imbraca....si cred ca tb sa stau cu ea imobilizata 6-8 sapt.......va povestesc alta data cum am reusit



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Cecilia, multa sanatate, imi pare tare rau!

Mergi la inceput