Alex - e Inger .

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Hristos a Inviat!!!!!!! Paste fericit si binecuvantat tuturor.

mami de maimutzica mica www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
poze Alex http://www.flickr.com/photos/72360957@N03/6573967211/in/photostream


Daca va place un vot va rugam nnd1si nnd2. Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

ADEVARAT A INVIAT. Sper ca Invierea Domnului sa va gaseasca impacati si sa te rasplateasca pe masura sufletului tau mare.
Va cu mare drag.
Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Bun gasit tuturor!!!!!!!! Alex are cam o saptamana jumatate de cand e foarte agitat. Sta ce sta linistit si deodata incepe sa planga si sa tipe de ma sperii. Nu stiu ce sa mai fac cu el. Stau cu el in brate si plang odata cu el ca nu mai stiu ce sa fac sa il linistesc. Ii cant, vorbesc cu el, il mangai, ii zic ca mami e cu el si ca il iubeste. E cumplit, oare cat mai trebuie sa sufere si sa se chinuie asa. De ce nu sufar eu in locul lui? Nu mai rezist asa sa il vad cum sufera si sa nu il pot ajuta deloc.

mami de maimutzica mica www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
poze Alex http://www.flickr.com/photos/72360957@N03/6573967211/in/photostream


Daca va place un vot va rugam nnd1si nnd2. Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia81 spune:

offf, draga mea...macar de as sti cum sa te ajut...macar cu un sfat, ceva...sunteti in rugaciunile mele mereu...te imbratisez

giulia si alex-raoul (22.09.2002)
"Un copil este o raza de soare ce iti va lumina viata. Un copil e o promisiune a lui Dumnezeu ca viata merge inainte. Un copil e atingerea raiului. Un copil e tandrete si dulceata. Un copil e mereu surprinzator, emotionant, fermecator si captivant. Un copil e o minunata binecuvantare. Dar in primul rand un copil e dragoste."

Lumina sfanta pentru copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Diana, scumpa de tine...niciun cuvant nu poate sa te aline. Tot ce pot sa-ti spun este ca suntem aici pentru tine si Alex, ca suntem aproape de tine; scrie-ne framantarile tale si acest lucru te ajuta; ai voie sa plangi...si sa te descarci; chiar daca ceea ce-ti voi spune nu te ajuta, crede-ma te rog, ca Dumnezeu ii incearca pe cei puternici si pe cei care-i iubeste: si tu esti o mama puternica care-si iubeste puiul drag. Trebuie sa te gandesti ca dupa atatea ploi, va rasari soarele si la voi.
Te si te imbratisez cu drag.
Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Bun gasit tuturor!!!!!!!! Din pacate cu vesti proaste, de vreo 3 zile Alex e foarte agitat si plange foarte tare. Plange si in brate si pe pat si afara, iar azi nu a vrut sa manance nimic. mai avem o saptamana si mergem la Bucuresti, sunt foarte curioasa ce va zice doamna doctor. Imi vine sa o sun dar fiindca mai avem putin timp las sa ajungem la spital. Nu stiu ce sa mai fac, imi vine sa plang cu el dar atunci se supara si mai tare asa ca ma abtin.

mami de maimutzica mica www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
poze Alex http://www.flickr.com/photos/72360957@N03/6573967211/in/photostream


Daca va place un vot va rugam nnd1si nnd2. Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Luna trecuta cu ajutorul bazarului am strans 350 de lei cu care am platit terapiile lui Alex. Multumim tuturor de ajutor. Noi pe 7 mai plecam la Bucuresti la spitalul Al. Obregia pentru 2 sapt. In aceasta perioada nu voi putea trimite colete.

mami de maimutzica mica www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
poze Alex http://www.flickr.com/photos/72360957@N03/6573967211/in/photostream


Daca va place un vot va rugam nnd1si nnd2. Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Buna seara tuturor!!!!!!!!1 Noi suntem la Bucuresti la spital. Alex e mai bine s-a linistit dar din pacate a trebuit sa incepem sa ii bagam diazepam , acum e mai calm, mai linistit doarme bine nu se mai musca. Nu stiu daca voi mai putea renunta foarte curand la diazepam. Maine mergem sa ii facem eco abdominal sa vedem cum stam cu rinichii si am niste emotii groaznice. peram sa mearga totul bine si sa fie rinichii ok. La logopedie e mai bine decat ultima data cand am fost aici si are mari sanse sa progreseze si sa vb mai bine daca vom lucra intens logopedie, asa ca ne gandim sa renuntam la cateva sedinte de kineto unde foarte mari sanse de recuperarenu mai sunt a el si sa lucram mai mult logopedie. Va multumim tuturor ca sunteti alaturi de noi si ne incurajati ori de cate ori avem nevoie.




mami de maimutzica mica www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
poze Alex http://www.flickr.com/photos/72360957@N03/6573967211/in/photostream


Daca va place un vot va rugam nnd1si nnd2. Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Diana o sa te rog sa ne dai o poza, link..un indiciu despre caruciorul de care vorbeai si crezi ca s-ar potrivi lui Alex

lui Andu


Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

extragerea premiilor



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia81 spune:

Diana, tinem pumnii sa iasa eco ok
va imbratisam cu drag!

Caught between the devil and the deep blue sea...

Mergi la inceput