Bucurii de sept-oct 2006 (9)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Roxana01 spune:

Hristos a-nviat!!!

lexi, ce fete frumoase ai!!!!! imi plac la nebunie pozele, mariuca este foarte frumusica, iar cea mica-i o bomboana, in ultimul timp se nasc copii atat de frumosi!!!! si-mi place atmosfera de dragoste din poze. va pup si multa sanatate tuturor!

Lil, gata, suntem vecine? ma bucur pentru voi, sigur se mai aeriseste putin atmosfera cu o camera in plus...abia astept sa ne vedem prin parcurile din zona, ai mei ies foarte des in parcul de la orfelinat sau de langa profi. sigur ne vom vedea! daria imi spune ca ea are 2 prieteni vlad, cu amandoi s-a vazut la evaluarea aceea (asa ca banuiesc ca se vor reimprieteni).

Pufy, ce bine ca mergi acasa!!!!!!!! cred ca numeri minutele pana cand iti vei strange din nou comorile in brate!!!! Doamne, cat de greu iti este... sa ne spui impresii, cum i-ai gasit, mai mari, mai voinici, mai destepti, mai iubareti :) zbor usor spre casa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Salutare fetelor!

Noi suntem bine, sanatosi, crestem, si unii si altii. Merg la serviciu pana la 14, ma bucur ca am activitate.

David e bine, asteptam grupa pregatitoare, om vedea cum o fi.

V-am mai citit din cand in cand, am vazut si poze cu Ioana lui Lexi, tare scumpica mai e, sa va traiasca si sa fie sanatoasa.

*****************************************Mirabela, mamik de pitic DAVID STEFAN (21.09.2006)
sapt. 18

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

buna
pup Mira

Roxana, daa, vecine ne vedem la parcul de langa Profi - e preferatul lui Vlad.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana01 spune:

iuhuuu, e si preferatul nostru!!!! si ajungem in 3 minute de acasa, asa ca abia astept!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna dimineata, va ofer cate o sau un ceai.
Multumim frumos pentru aprecieri, si mie mi se par fetele mele foarte frumoase!
Noi suntem in toiul pregatirilor pentru botez, care va avea loc maine. Am emotii...

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

Lexi, succes maine la botez
Roxana, si noi ajungem imediat intr-un minut cred, ca suntem in capatul strazii, suntem peste drum de parc, al doilea rand de blocuri ... yupee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.
In primul rand la multi ani tuturor celor care isi serbeaza onomastica azi, mai ales lui Gety!
Am trecut si noi cu bine de botez, Johanna a fost tare cumintica, a urlat doar la biserica in timp ce o imbraca nasa, dupa baita. In rest a rezistat cu stoicism si la restaurant si a doua zi la mir, i-a incantat pe toti, a ras si a gangurit la toata lumea. Nu am apucat inca sa descarc poze, de indata ce o voi face, va voi arata si voua.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

Lexi, sa va traiasca micuta crestina

Gety, la multi ani.

La multi ani tuturor celor care se sarbatoresc azi !!

sunt rupta de oboseala. Am fost in weekend la Sensation White, A FOST SUUUPERB !!! abia astept sa ma intalnesc cu patul
weekendul asta avem un botez cu party-ul la munte, si ramanem pana de 1 mai inclusiv. deci iar nu-mi termin casa, locuiesc inca printre cutii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisnemes spune:

Lilina- am vazut la tv ca a fost super la Sensation White si m-am gandit la tine.
Petrecere frumoasa sa aveti si acest we la munte.


Roxana- am auzt ca deja trupa Zurli a si trecut prin Cluj. M-am gandit ca voi vedea postere cu acest eveniment dar din pacate nu a fost mediatizat si nu am stiut de el. Sper ca data viitoare sa fie mai mediatizat acest spectacol.

Lexi sa va traiasca micuta crestina Johanna.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisnemes spune:

Roxana - drum bun si distractie placuta la Andre Rieu.



Mergi la inceput