LMA!Ghiocei de Martie-Aprilie 2009***415***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Hello !

Noi iar am ajuns la 22 acasa, de data asta nu am fost la cumparaturi ci la prietenii nostri unde ne-am intins la povesti si am fetele au mancat biscuiti , iar cum am intrat in casa ne-am apucat de grisul cu lapte ca era trecuta ora cinei deja

Andiaroro, admirat artistul ! si sustinatoarea sa !


Anaan, sper sa te faci bine pana vineri


Olga, maine pleaca si de la noi mine coletul !


Anca, eu inteleg ce spui tu acolo cu dezordinea si consecintele sale dar tot nu mi-as face de minune copilul

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Tufete, pe mailul comun gasiti o poza cu rochia mea. Care, zau, in poza arata naspa, pe viu arata muuuult mai bine. Am taiat capul ca mi se vedeau cearcanele si creionul de ochi intins



Mie imi place rochia ! Si votez pt par prins chiar daca nu-s in lista

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Cu fondul de ten, si eu de obicei aveam nas pentru tencuieli. Si, desi folosesc unul banal, mi se pare ca la mine nu se vede ca-s tencuita. Fiindca il intind cu... deshtele. Si se uniformizeaza bine, iar cu un pic de blush in obraji e chiar... invizibil, zic eu.



Acelasi procedeu il aplic si eu si am aceleasi rezultate



www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Monn, da' invita-ma si pe mine pe la manastiri, ca s-ar putea sa vin! Care e perioada exacta a sederii? Si locatia? GH?Am vazut rochita. Mie imi place mult, cu mentiunea ca trebuie sa stai mai dreapta decat in poza si ca iti trebuie niste tocuri lungi. Eu personal o vad cu niste sandale foarte finute, cu toc inalt, dar cu bretele subtiri si fara platforma. Tot searchuiesc netul dar nu gasesc nimic relevant. Dar sunt convinsa ca vine Gina cu o idee foarte tare, care imi va placea la nebunie, dar care mie nici nu mi-a trecut prin cap

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Si ma tot gandesc la culoare...habar nu am

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Ba daaaa, uitai ca si tu esti coregionala. As invita-o si pe Gina...

Da, o sa fim in GH. Perioada: ajungem joi pe la 14, plecam luni seara, cu trenul de noapte.

La faza cu statul dreapta: cica in poza stateam dreapta. Mai dreapta de-atat nu prea reusesc

Ce culoare la sandale? Inca n-am gasit nimic in culoarea rochiei. Ar merge bej? Crem?

Citat:
citat din mesajul lui anamariame

Monn, da' invita-ma si pe mine pe la manastiri, ca s-ar putea sa vin! Care e perioada exacta a sederii? Si locatia? GH?

Am vazut rochita. Mie imi place mult, cu mentiunea ca trebuie sa stai mai dreapta decat in poza si ca iti trebuie niste tocuri lungi. Eu personal o vad cu niste sandale foarte finute, cu toc inalt, dar cu bretele subtiri si fara platforma. Tot searchuiesc netul dar nu gasesc nimic relevant.
Dar sunt convinsa ca vine Gina cu o idee foarte tare, care imi va placea la nebunie, dar care mie nici nu mi-a trecut prin cap





CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Pai la nude ma gandeam ...dar sa vedem ce zice Gina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Anamariame, cum a iesit freza Evei ? asteptam pozele
Dar mobila cum e?

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Mobila ajunge maine, cel tarziu poimaine, iar freza a iesit ... ciudata. Un fel de bob pe par ondulat cu partea din spate scurta si lateralele mai lungi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Salutare!!!

Astazi am fost cu David la dr. Vesti bune, testicolele flotante nu sunt de operat. A reusit sa-l si decaloteze intr-un minut (ceilalti 2 dr care l-au vazut nici nu incercase. m-au trimis direct la operatie - bineinteles sa-si scoata si ei un bat - mi-a confirmat si dr). David a fost f cuminte si a plans f putin. M-a impresionat tare. Nu vreti sa stiti ce era sub pielicica Doar ca in seara asta a avut dureri infernale. Nu poate deloc sa faca pisu. Tremura si urla la fiecare picaturica. Inca nu a facut. A a adormit la mine in brate cracanat, in genunchi caci nu mai putea de durere. Am emotii pt noaptea asta, mai ales ca stiu ca inca nu a facut pisu. A zis dr ca ii trece cam in 4 zile, apoi va trebui eu sa-l decalotez si sa-l curat. Mi-e tare frica...

Leon astazi a fost f bine cu bubitele, chiar ii mai trecuse, cele rosii se uscase, dar dupa baie arata groaznic, i-au aparut si in cap I-am facut poza sa-i arat vineri la dermatolog. Arata urat de tot. Imi vine sa plang cand ma uit la el.

Ma bucur ca a facut caca. I-am pus supozitor caci l-a durut f tare burtica in seara asta si a pland mult. Nu a mai facut de cateva zile. A facut o tona, nu se mai oprea. Chiar nu inteleg de ce se constipa...

Acum s-a cacacit si este fresh. Mie mi-e un somn de-mi pica ochii-n gura.

Mergi la inceput