Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (63)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tina_80 spune:

Crissy, multumim de capitol!
Sa citim numai de bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

Citat:
citat din mesajul lui ooana

ieri eram la munca si ma intalnesc cu o colega si cu fetita ei de 3 ani, o intreb ce face, ea imi spune ca bine si vine si ma ia in brate si isi lipeste obrazul ei de al meu...m-a topit...am stat as acateva minute

ati patit careva asa cu copiii? e foarte fain sa vezi un pitic care nu te stie ca se lipeste asa dintr-o data de tine


hm, parca vb de Maria mea . de mica mica era lipicioasa si dragastoasa, dar nu-i placea s-o pupe nimeni pana pe la 2 ani. apoi a devenit pupacioasa-sefa , se baga in seama cu toti vecinii, ii striga pe balcon sa-i intrebe ce mai fac, cobora la ei si-i imbratisa. cu vanzatoarele (si mereu primea cate o atentie), cu oameni de pe strada care ii zambeau intra imediat in vorba. acum e mai retinuta primele minute, dar apoi... vulcan de afectiune . mor de dragul ei


Isa = parfum de fericire - 2012 (19 iunie 2010)
Maria, printesita mamei (26 iunie 2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Vad ca Vlad isi reia obiceiul de a sta treaz... E treaz de la 3 jumate acum!



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Si radu a inceput sa se trezeasca iar de 2-3 ori pe noapte sa manance. Ma bucuram ca doarme copilul mult si na

Cris, dar ii mai dai homeopatele alea?

Dau cafeaua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurika1982 spune:

Neata fetele!!

La multi ani mami Michelle!!Sa fii sanatoasa si sa te bucuri de minunile tale!!

Laura de Cristian Alexandru 10.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

La multi ani, michelle!

tina,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

La multi ani, mamica frumoasa, draga si iubitoare, Michelle!!
Sanatate muulta, sarcina usoara si la termen, sa fii iubita, fericita si implinita!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

La multi ani michelle!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palomina spune:

Hola, fetelor!

Baietii mei inca dorm la ora asta asa ca am prins si eu IPhone ul sa va salut !

Noi de vinerea trecuta nu avem gaze, problema cu o conducta, si ne descurcam cam greu ( ocazie excelenta de a incepe regim raw :))) ) macar mergem in parc mai des ca am observat tendinta de a fi cam salbaticut A cand se intalneste cu copii.... Ieri doar gura lui se auzea in parc, cum se apropia un copil de el, cum tipa... In final incepusera si altii sa tipe...

De vreo cateva zile raspunde cand il intreb daca vrea ceva cu DA! Bine, cand ñu e de acord maraie :))) lui taica-su nu-i zice da, ii zice iiiiiiiii ( in loc de si )

Am fost sapt asta la serv si m-am bucurat sa-mi vad colegii , ma asteapta cu bratele deschise saracii ca e mult de munca si ei sunt putini !

Michelle, la multi ani! Sa fii sanatoasa !

V-am pupat!

la mas feliz mamacita del mundo - Antonito 18.08.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Neata
Alice, pt cafea.

LA MULTI ANI MIHAELA!!!
Sa fii sanatoasa, sa ti se indeplineasca toate dorintele si sa te bucuri de comorile tale!!
Asteptam tort si sampanie!!!



Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Am implinit un anisor!!!

MI 2

Mergi la inceput