Scolari de Iulie - August 2004 * (95)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata doamnelor
si eu va doresc o saptamana minunata
revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corianai spune:

Neata si o saptamana frumoasa
La noi e vacanta, fetili sunt singure acasa ca de obicei si lipite de tv si laptop... activitati faine de vacanta am o mare problema, careia ii zice ipad... eva de cate ma vede intreaba cand i-l cumparam (pe bune de cate ori ridica spre mine asta zice, ca un papagal) are o metoda de a-ti pisa creierii marunt, marunt. Deci saptamana asta trebuie sa rezolv problema si partea si mai mistoaca e ca Mara avea promis un macbook dinainte deci iata cum se va crea o mare gaura in contul cuiva saptamana asta Bai si am zis ca nu iau ipad!! ce naiba sa faci cand toti la scoala se dau in barci cu tehnica lor, sa se complexeze cupilu??? dupa mine i-as da o lectie, nu primesti si gata, da tasu nu rezista cand se gudura maimuta cea mica uffff si am zis ca o sa ma tin tare pe pozitie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

buna dimineata si o saptamana frumoasa tuturor
noi am avut un weekend static. am zacut sub plapuma si am citit amandoua :-) a fost bine :-)
corina, spor la shopping si sa le foloseasca mandrele cu sanatate si drag

_

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
-----------------------------------------------------------
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=iarna 2012&page=56" target="_blank">Concurs Iarna 2012 : pagina 57 - Z1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Neata!

Va urez altfel de succese la "scoala altfel"

Corina, vacanta placuta si spor la cumparaturi.

Eu trebuia sa ma duc sa ma intalnesc cu iepurasul si sa vedem ce trotinete aduce da' m-a plesnit o durere de cap ca de abia am dus-o pe Mariuta la ziua unui coleg si-napoi. Mai pe seara mi-a trecut dar a fost o vreme ieri de iti venea sa te ascunzi sub plapuma si sa nu mai iesi!
Asa ca sunt resptanta la cumparaturi la marele greu...

De vineri le duc la bunici (joi ne ducem si noi in vacanta) asa ca o sa am timp sa ma intalnesc cu iepurila sa cumpar dulciuri si trotinete

O saptamana minunata sa avem!

Edit: noi plecam urmatoarea joi...:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

si eu trebuie sa ii iau Evei trotineta de iepure, ca sa nu o mai calareasca pe a lui frate-su.
Cori spor la shopping! ceva reduceri de Pasti nu-s?
https://picasaweb.google.com/108796748115524643013/Martie2012?authkey=Gv1sRgCNeZweX6itiyNA#5726118397208516434 am mai pus ceva poze, cu super-eroii (super-eroul Broasca verde si super-eroul Litera roz) plus constructii uzuale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Supertari eroii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza....io deja m-am saturat de scoala altfel....azi am avut vizitatori din ora in ora la scoala...liceeni din Bacau, Roman, Targu Neamt...am prestat experiente cu jeleuri si flacari... si-n paralel aveam si 6 ore de laborator....daca-i asa pana vineri imi trebuie un pistol
Meii io am zis clar, ca sa ne permitem la vara sa mergem in concediu sarim peste iepurash....oricum trebuie sa-i iau pantofi/adidasi/sandale si alte maruntisuri ca i-au ramas mici toate,asa ca le trecem in contul iepurasului
Roxi super tari supereroii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

La mine iepurasul este cancelat, vor primi o ciocolata si gata.
Lego este cancelat integral.
Lego existent in casa e adunat de mine si incuiat in dulap pentru o saptamana. Il vor primi numai pentru purtare exemplara impreuna. Deja Mircea mi-a spus: "esti cea mai rea mama pe care am cunoscut-o"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

ce frumosi sunt constantenii, ce dulce e Pupu cu coditz.
Mirciulix e un scump orice zice. dar cat de radicala ai fost Andreea !

_

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
-----------------------------------------------------------
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=iarna 2012&page=56" target="_blank">Concurs Iarna 2012 : pagina 57 - Z1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

super tari eroii ...de constructii nu mai spun!
Andries dar ce-au facut?

Mergi la inceput