CONCURS: Momente KLORANE BEBE

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BlackCat4evR spune:

ok, multumim frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madlene_87 spune:

Buna ziua,

Imi puteti spune va rog cand voi avea si eu drept de vot? Ca inca nu pot vota..va rog ajutati-ma .Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Dragii nostri,

Votarea va incepe maine!

Va doresc o zi buna !

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

A inceput votarea! www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=22&folder=Momente Klorane Bebe" target="_blank">Start vot AICI

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Clasamentul provizoriu (dinamic) il puteti vedea aici http://forum.desprecopii.com/forum/pop_photo_rating.asp?mode=clasament&albumid=14

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanap85 spune:

imi cer scuze dar pentru ca nu ma pricep intreb ,la pozele trimise de mine nu apare"voteaza" asta ptr ca nu pot vota eu ?si la ceilalti apare?
si pot vota doar membri DC nu?



Mami de ingerasi :David(25.10.2006)Paul (15.05.2009)si Anastasia(25.02.2011).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madlene_87 spune:

Va rog mult un vot la MAD1 si MAD2, suntem la pagina 4 .....http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Momente%20Klorane%20Bebe&page=3

MULTUMESC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Madlene si Ryta aveti grija sa nu va raporteze cineva pt spam, ca atunci puteti fi depunctate sau chiar scoase din concurs. Am trimis si eu un mesaj de genul asta in trecut, la un alt concurs de poze si am fost raportata ca spam. Asa ca am fost urecheata de moderatori. Eventual treceti linkul la semnatura, pt a aparea de fiecare data cand scrieti un mesaj. Eu asa fac. Dar mesajele de gen "va rog votati..." sunt considerate spam. Si moderatori sigur verifica topicurile pe concurs.
Este doar un sfat, va rog nu va suparati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madlene_87 spune:

Multumesc mult...si scz la moderatori nu am stiut...sper sa nu aiba consecinte mesajul meu postat:(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

Ultimele 10 zile de vot! Mult succes!

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput