A inceput votarea la concursul Iarna si Noi

A inceput votarea la concursul Iarna si Noi | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

dragilor,

A inceput votarea la concursul de poze Iarna si Noi...
Clasamentul provizoriu (dinamic) se poate vedea aici
http://forum.desprecopii.com/forum/pop_photo_rating.asp?mode=clasament&albumid=13

Incredibil de multe poze in concurs! Un adevarat record :)

poftiti la votare.



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

multe si foarte frumoase cum ziceam si la celalalt topic - as mai vrea stelute ca nu mi-au ajuns


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andriesana54 spune:

Primesc acest mesaj cand doresc sa votez: Eroare: evaluarea ta nu a fost transmisa

Ne pare rau dar nu poti sa votezi in cadrul acestui concurs. Te invitam la sa participi la alte concursuri organizate pe site-ul nostru .In regulament este precizat faptul ca: Pot vota doar membrii...si eu sunt membru doar mi-am facut cont. Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui andriesana54

Primesc acest mesaj cand doresc sa votez: Eroare: evaluarea ta nu a fost transmisa

Ne pare rau dar nu poti sa votezi in cadrul acestui concurs. Te invitam la sa participi la alte concursuri organizate pe site-ul nostru .In regulament este precizat faptul ca: Pot vota doar membrii...si eu sunt membru doar mi-am facut cont. Multumesc

nu poti vota pentru ca esti membru mult prea nou,mai exact de ieri

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui andriesana54

Primesc acest mesaj cand doresc sa votez: Eroare: evaluarea ta nu a fost transmisa

Ne pare rau dar nu poti sa votezi in cadrul acestui concurs. Te invitam la sa participi la alte concursuri organizate pe site-ul nostru .In regulament este precizat faptul ca: Pot vota doar membrii...si eu sunt membru doar mi-am facut cont. Multumesc


Setarea este pusa tocmai pentru a se evita frauda prin crearea de conturi noi doar pt a vota. Daca pana se termina perioada de votare scrii pe forum cel putin 15 mesaje (sa dovedesti ca te intereseaza si forumul, nu numai sa ajuti prietena), atunci vei avea drept si de vot.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Tocmai am votat si eu la acest concurs si am fost uimita sa vad asa de multe poze excelente! Intr-adev
ar, iarna asta v-a lasat multe amintiri fotografice si na bucuram ca le-ati impartit si cu noi.
Va asteptam in continuare voturile!



Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fomalhauti spune:

Poze frumoase. Aceleasi practici ca la concursurile celelalte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natalia_nica spune:

Eu ma intreb cati utilizatori s-au uitat la poze si au votat pentru ca le-a placut vreuna anume... Sunt poze extraordinare care nu au nici un vot (acum ma uit la fiecare dintre ele, iar unele sunt minunate, le votez pe toate care imi plac)... Pacat ca se voteaza doar pozele pentru care utilizatorii au cerut voturi... Fomalhauti, exact cum ziceai la celalalt topic, cu colegiul Goethe , morala...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Hm.... cum e posibil ca in top sa aiba pozitia 1 si 2 - acelasi user?
http://forum.desprecopii.com/forum/pop_photo_rating.asp?mode=clasament&albumid=13

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

Hm.... cum e posibil ca in top sa aiba pozitia 1 si 2 - acelasi user?
http://forum.desprecopii.com/forum/pop_photo_rating.asp?mode=clasament&albumid=13




Mirela,toti cei care au votat,au votat ambele poze...au fost si cateva persoane care au votat doar una din ele....daca te uiti si la urmatoarele cele 2pozitii,la fel s-a votat....

eu cred este doar parerea mea,ca la celelalte concursuri cu poze,sa fie doar o poza in concurs!

succes tuturor participantilor!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

Mihaela, Mirela - sper ca juriul sa elimine votatul pe user.
Adica, juriul sa separe pozele votate alaturi de alta doar pt user.

Mergi la inceput